Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Osiedle Hiszpańskie - Gdańsk Południe - 4 Invest - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Południe

Inwestycje dewelopera 4 Invest

Domy w Gdańsku
4 Invest

Osiedle Hiszpańskie Gdańsk Południe

Osiedle Hiszpańskie
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Osiedle Hiszpańskie

Osiedle Hiszpańskie

Gdańsk

Południe

Guderskiego

  • inwestycja w części zrealizowana,
    kolejny etap do 2015-03-31
  • od 30 do 70 m2
  • 3890 - 4750 PLN
  • 5
  • tak
  • w hali garażowej od 16 000 zł, naziemne od 7 000 zł
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.osiedlehiszpanskie.pl

O deweloperze

4 Invest sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3/350

00-078 Warszawa

wiecej o deweloperze 4 Invest

Osiedle Hiszpańskie to nowa inwestycja realizowana w południowej części Gdańska przy ul. Guderskiego, położona tuż pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość wykończenia oraz zróżnicowany metraż mieszkań daje pewność, że Osiedle Hiszpańskie będzie wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par oraz singli szukających swojego mieszkania.

Dbając o komfort naszych Mieszkańców, zaprojektowaliśmy w budynkach windy cichobieżne, skomunikowane bezpośrednio z halą garażową . W kondygnacji podziemnej zaprojektowane zostały komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji proponujemy również naziemne miejsca parkingowe. Osiedle Hiszpańskie charakteryzuje przemyślana i profesjonalnie zaprojektowana przyjazna infrastruktura osiedlowa oraz mała architektura, nawiązująca do akcentów hiszpańskich. Dla najmłodszych przewidziany jest atrakcyjny plac zabaw, dla starszych zielone tereny rekreacyjne - miejsca rodzinnych spotkań i sąsiedzkiej integracji w otoczeniu zielni.

W odległości zaledwie kilkuset metrów znajduje się Morski Park (Outlet Fashion House, Galeria Handlowa, Carrefour, centrum OBI), jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe. Osiedle jest doskonale skomunikowane zarówno z centrum miasta, jak i z obwodnicą trójmiejską.

Madryt" to pierwszy etap inwestycji, który rozpoczął się budową pierwszego budynku we wrześniu 2013. Do użytku oddanych zostanie 200 lokali jedno-, dwu- i trzy-pokojowych o powierzchni od 30 m2 do 70 m2. Pierwsze zrealizowane mieszkania będą przekazywane mieszkańcom na przełomie: koniec roku 2014, początek roku 2015.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Ostatnia szansa

Futura Apartamenty - Gdańsk Przymorze

Futura Apartamenty

Futura Apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na pograniczu dwóch dzielnic Gdańska - Oliwy i Przymorza.... czytaj wiecej