Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Moduł deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Moduł

Moduł

Pracownia Architektoniczna Moduł działa od 1999 roku, zajmujemy się obsługą inwestycji od projektu po inwestorstwo zastępcze.

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz także koordynujemy projekty branżowe. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i obsłudze klientów indywidualnych.

W naszym dorobku projektowym są przede wszystkim budynki jednorodzinne, projekty wnętrz a także budynki biurowe, pensjonat i wiele innych. Realizując zlecenia projektowe jesteśmy osobiście zaangażowani w każdy aspekt projektu i realizacji począwszy od koncepcji do zakończenia prac projektowych.

Każdy nasz Klient jest profesjonalnie obsługiwany od początku procesu projektowego przez jednego z architektów prowadzących.

Podczas przekładania wymagań inwestora w projekt poświęcamy uwagę każdemu detalowi projektowanego obiektu. Nasze usługi obejmują także uzgadnianie i zatwierdzanie projektów oraz współpracę z lokalną administracją publiczną.

Kontakt

Moduł

Kielecka 18A/1

81-303 Gdynia

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne