Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Inżynierska 25 - Gdynia Orłowo - Moduł - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Moduł

Domy w Gdańsku
Moduł

Inżynierska 25 Gdynia Orłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Inżynierska 25
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Inżynierska 25

Inżynierska 25

Gdynia

Orłowo

Inzynierska 25

  • 2015-12-31
  • od 45 do 53 m2
  • 6977 - 8830 PLN
  • 2
  • tak
  • wewnętrzne
  • www.modul3000.pl

O deweloperze

Moduł

Kielecka 18A/1

81-303 Gdynia

wiecej o deweloperze Moduł

Kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Inżynierskiej położony na pograniczu Orłowa i Małego Kacka. Nowoczesna bryła i użyte materiały sprawiają, że mieszkania w nim zyskują na atrakcyjności i prestiżu. Dzięki instalacji solarnej obiekt zasilany będzie energią słoneczną co zapewni ekonomiczną i ekologiczną eksploatacje. Zaprojektowaliśmy cztery funkcjonalne i przyjazne mieszkania o bardzo dobrym nasłonecznieniu.

Mieszkanie na parterze dodatkowo posiada własny ogród, a mieszkanie na II piętrze własny zielony taras. W budynku znajduje się garaż podziemny oraz komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.

Budynek zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - w Orłowie. Sąsiednia zabudowa jednorodzinna daje poczucie bezpieczeństwa i ciszę. Dodatkowo budynek jest osłonięty przed hałasem zielenią i barierami akustycznymi.

Lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i wygodę. Połeżenie budynku w bliskiej odległości od głównej arterii komunikacyjnej trójmiasta umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska. Niedaleko znajduję centrum handlowe Klif. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo morza, słynnych klifów i lasów, które są celem weekendowych spacerów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne