Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

London House - Gdynia Orłowo - Nazir - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Nazir

Domy w Gdańsku
Nazir

London House Gdynia Orłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana London House
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach London House

London House

Gdynia

Orłowo

Bernadowska

  • 2017-08-31
  • od 83 do 152 m2
  • 11700 - 12900 PLN
  • 3
  • tak
  • w podziemnej hali garażowej
  • www.londonhouse.pl

O deweloperze

Nazir

ul. Mikołaja Reja 13/15

81-874 Sopot

wiecej o deweloperze Nazir

Luksus, cisza, spokój... daj się ponieść wyobraźni i pozwól sobie tego doświadczyć... Niezmiernie łatwo zakochać się w tym miejscu i marzyć, żeby zostać tu na zawsze. Wyjątkowość London House podkreśla jego lokalizacja, objęta strefą ochrony krajobrazu zabytkowego zespołu ruralistyczno - kuracyjnego na granicy Gdyni i Sopotu, bujność terenów zielonych i drzew, płynący od południowej strony potok oraz świadomość mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych okolic Trójmiasta.

Apartamentowiec London House to kameralna, ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa, która wyróżnia się nowoczesną formą, przestrzennymi rozwiązaniami i doskonalą jakością wykonania.

Inwestycja składa się z pięciu apartamentów, położonych na trzech kondygnacjach - po dwa na parterze i piętrze oraz jednego apartamentu typu penthouse na drugim piętrze z tarasem wypoczynkowym na części dachu. W podziemiach zaplanowano halę garażową z ośmioma miejscami postojowymi w tym jednym przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej.

W każdym z apartamentów zaplanowano otwartą przestrzeń dzienną z powierzchniami o funkcji salonu z jadalnią, sypialnie, łazienki i osobne WC oraz garderobę.

Układ funkcjonalny wszystkich apartamentów powstał ze szczególnym uwzględnieniem stron świata, południowej wystawy działki i otaczającej enklawy zieleni. Wszystkie pokoje dzienne mają przeszklenia na pełnej szerokości i wysokości, z wyjściem na balkony i tarasy, dzięki czemu przestrzeń mieszkalna optycznie powiększa się, a wnętrza nabierają luksusowego charakteru.

Apartament na drugim piętrze posiada dwa tarasy z których jeden z nich znajduje się na dachu budynku, skąd rozciągać się będzie widok na okoliczną panoramę oraz Zatokę Gdańską. Również każdy apartamentów na piętrach niższych posiada własny taras.

London House to miejsce doskonałe do zamieszkania dla osób ceniących sobie luksus i prestiż, pragnących znaleźć miejsce, w którym można odpocząć po całym dniu pracy, a jednocześnie w krótkim czasie chcących dotrzeć do centrum Gdyni lub Sopotu, galerii handlowych, na plażę czy Bulwar Nadmorski.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne