Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

CityLand deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
CityLand Jasien Lake Sp. z o.o.

CityLand Jasien Lake Sp. z o.o.

Firma CityLand zajmuje się projektami deweloperskimi w całej Polsce. Jak dotychczas zrealizowaliśmy inwestycje w Warszawie, Krakowie, Trójmieście oraz Katowicach.

Nasza koncepcja zakłada zaspokojenie środkowego segmentu rynku nieruchomości poprzez budowę ciekawie zaprojektowanych mieszkań o wysokiej jakości, które mają zapewnić swoim właścicielom dom oraz będą stanowić stale rosnącą inwestycję.

Żaden z naszych projektów nie został zaprojektowany tanio i standardowo, gdyż naszym celem nie jest maksymalne obniżenie kosztów budowy.

Wierzymy w globalny koncept naszej działalności i przywiązujemy wielką uwagę do środowiska naturalnego na terenie naszych inwestycji, jak i również do stworzenia atrakcyjnego otoczenia oraz wszelkich udogodnień.

Jako deweloper współpracujemy również z innymi firmami deweloperskimi biorąc udział w nadzorze finansowym i inwestorskim.

Mamy znaczące doświadczenie w budowaniu mieszkań "pod klucz" współpracując z kilkoma godnymi zaufania polskimi firmami budowlanymi.

W Szwajcarii nawiązaliśmy bliską współpracę zarówno z bankami, jak i również z prywatnymi inwestorami sektora budowlanego.

Kontakt

CityLand Jasien Lake Sp. z o.o.

ul. Kruczkowskiego 8

00-380 Warszawa

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne