Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Coliseum deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Coliseum 2101 Sp z o.o

Coliseum 2101 Sp z o.o

Firma COLISEUM 2101 Sp. z o.o. powstała w 2006 roku po połączeniu udziałów hiszpańskiej firmy oraz rodzimej firmy CARMEN GROUP Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się deweloperem - spółką z o.o., której zarząd stanowią doświadczeni menedżerowie, a zatrudnieni pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie zawodowe pozwalające na realizację najtrudniejszych zadań.

Zajmujemy się głównie budową mieszkań, apartamentów i osiedli na własnych terenach. Istnieje również możliwość realizacji budownictwa mieszkaniowego na terenach Klientów. Realizujemy całość procesu inwestycyjnego ?pod klucz? lub wg życzenia Klienta. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz. W szczególności proponujemy przyszłym mieszkańcom możliwość dokonywania indywidualnej aranżacji łazienek oraz doradztwo i projektowanie w tym zakresie.

Jesteśmy nowoczesną, sprawnie działającą firmą, której ambicją jest tworzenie najlepszej oferty a celem nadrzędnym - satysfakcja Klienta. Naszą dewizą jest budowa mieszkań funkcjonalnych, przyjaznych dla lokatorów, posiadających atrakcyjną lokalizację - takich w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Kontakt

Coliseum 2101 Sp z o.o

ul. Santocka 48-49

71-083 Szczecin

 • Biuro sprzedaży Gdańsk
  APSYDA Nieruchomości
  ul. Heweliusza 13-17
  80-890 Gdańsk
  na terenie Terminalu Miasto
 • +48 58 300 07 22
 • +48 58 300 07 22
 • www.coliseum.pl
Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne