Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Ecostyle deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Ecostyle R.E. sp z .o.o.

Ecostyle R.E. sp z .o.o.

Ecostyle R.E. Spółka z o.o., to polska firma, która swoją siedzibę w Gdańsku założyła w 2012 roku. Swymi pomysłami doskonale wpasowuje się w rynek mieszkaniowy i otoczenie całego Trójmiasta. Opiera się na sieci zewnętrznych polskich współpracowników i konsultantów o ustabilizowanej renomie na rynku pracy w Gdańsku od wielu lat, aby mieć kontakt z lokalnym handlem i być w stanie kontrolować parametry inwestycji w zakresie aspektów prawnych, sądowych, administracyjnych i handlowych.

Firma Ecostyle R.E., prowadzona jest przez doświadczonych właścicieli. Wypracowała sobie znaczące i wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i budownictwa, ze szczególnym uwzględnieniem informacji o rynku Gdańska i Trójmiasta. Przeprowadziła wiele stabilnych inwestycji we Włoszech, Czechach i Francji, a zatem jest w stanie szybko i elastycznie dostosować się do potrzeb rynku i reagować na zmieniające się warunki. Jest w stanie prawidłowo określić kierunki inwestycji i projektów, dotyczące sektorów mieszkalnych i komercyjnych.

Ecostyle R.E. dąży do bycia generalnym wykonawcą, odpowiedzialnym za strategiczne działania rozpoznania i wyboru możliwości inwestycyjnych w różnych segmentach rynku nieruchomości: nowe budowy osiedli mieszkaniowych, restrukturyzacji lub przebudowy budynków mieszkalnych, handlowych i biurowych. Na każdym etapie rozwoju swoich inwestycji, od projektu do zakończenia prac, aż do sprzedaży nieruchomości, zapewnia klientom wysokiej jakości produkt charakteryzujący się wysokim standardem budowy, projektu architektonicznego i produkcji zielonej energii. Ostatecznym celem jej projektów nie jest zysk i sprzedaż, ale zadowolenie ludzi, którzy kupują swoje mieszkanie: to o nich myśli w czasie realizacji projektu, z pragnieniem, aby zapewnić im odpowiedni prestiż nieruchomości, w której będą spędzać swoje prywatne i zawodowe życie.

Kontakt

Ecostyle R.E. sp z .o.o.

ul. Kaprów 19/14

80-316 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne