Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Lokum deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Lokum

Lokum

Firma deweloperska LOKUM specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych i szeregowych. Na rynku trójmiejskim LOKUM jest niekwestionowanym liderem w budowie domów o bardzo dobrej jakości za bardzo przystępną cenę.

Od 2005 r. wybudowaliśmy ok. 100 domów, tworząc w Gdańsku Borkowie dwa piękne, kameralne osiedla: Kwiatowa Dolina i Osiedle Akacjowe.

Obecnie budujemy trzy kolejne inwestycje: Leśną Dolinę w Straszynie, Osiedle Akacjowe II w Borkowie oraz Rozarium Tuchomskie w Nowych Tokarach k. Tuchomia.

Na rynku trójmiejskim jesteśmy znani z solidności i dobrych cen. Wieloletnie doświadczenie firmy przekładamy na jakość w dobrej cenie. Dzieki temu, że wiemy, jak budować dobrze i tanio, nasze domy cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy marzą o wyprowadzeniu się z ciasnego bloku do własnego domu z ogródkiem. My te marzenia z radością spełniamy!

Kontakt

Lokum

Al. Grunwaldzka 250

80-314 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne