Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

PBG Erigo deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
PBG Erigo Sp. z o.o.

PBG Erigo Sp. z o.o.

PBG Erigo należy do PBG S.A. - jednej z dwudziestu największych polskich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa Kapitałowa PBG realizuje projekty o strategicznym znaczeniu dla Polski - w szczególności w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, budowy dróg oraz stadionów z myślą o Euro 2012. Obroty Grupy PBG osiągną w roku 2010 3 mld zł, a prognozowany poziom zysku wyniesie 220 mln zł.

Stanowimy część Grupy PBG SA i odpowiada za realizację projektów w obszarze inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Posiadamy już nieruchomości w Poznaniu, Katowicach, Bielsko-Białej, Szczyrku, Gdańsku oraz Świnoujściu.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi ceniących wygodę i funkcjonalność mieszkania oraz spokojne i przyjemne otoczenie. Przede wszystkim dbamy o indywidualne podejście do Klienta. Nasze realizacje charakteryzują się atrakcyjnym położeniem zarówno pod względem estetycznym jak i komunikacyjnym oraz niepowtarzalną architekturą.

Kontakt

PBG Erigo Sp. z o.o.

ul. Potęgowska 12/49

80-174 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne