Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Pharma Trade Polska deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Pharma Trade Polska Sp. z o.o

Pharma Trade Polska Sp. z o.o

Pharma Trade Sp. z o.o to firma budująca Osiedle Hokejowa.

Osiedle Hokejowa, to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Gdańsku - Łostowicach przy ulicy Hokejowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki komfort, a zarazem zwracających uwagę na cenę nieruchomości.

Ciekawie zaaranżowany czterokondygnacyjny budynek stanowią 84 doskonale zaprojektowane 1, 2 i 3 - pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach (od 29 do 73 m2). Do dyspozycji mieszkańców, oddana zostanie podziemna hala garażowa na poziomie której znajdują się również komórki lokatorskie.

Budynek, jako jedyny w całej dzielnicy wyposażony jest w nowoczesne cichobieżne windy firmy Schindler, łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową. Inwestor zapewnił również podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, tak aby ułatwiać codzienne życie mieszkańcom osiedla. W najbliższym otoczeniu Osiedla Hokejowa, z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, zaplanowane zostały również urokliwe alejki spacerowe, wewnętrzne patio oraz miejsce przeznaczone na plac zabaw dla najmłodszych.

Kontakt

Pharma Trade Polska Sp. z o.o

ul. Żwirowa 12

05-092 Łomianki

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne