Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Pirelli Pekao deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Pirelli Pekao Real Estate

Pirelli Pekao Real Estate

Pirelli Pekao Real Estate to jedna z wiodących firm deweloperskich w Polsce z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w której 75% udziałów posiada Pirelli RE oraz 25% Bank Pekao (UniCredit Group). Po przejęciu przez Pirelli RE pakietu 75% udziałów Pekao Development firma została w kwietniu 2006 roku przekształcona w Pirelli Pekao Real Estate. W ciągu półtora roku, działalność firmy znacząco się rozwinęła i obecnie zatrudnia ona 80 osób oraz realizuje projekty inwestycyjne o łącznej powierzchni 400 000 m2 w największych miastach Polski. Wartość ukończonych inwestycji to około 650 mln euro.

Pirelli Pekao Real Estate działa w oparciu o unikalny model biznesowy Pirelli RE. Firma realizuje swoje zadania poprzez cztery odrębne komórki, tworzące pełną strukturę przedsiębiorstwa, wzajemnie uzupełniające się i współpracujące ze sobą w celu zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi inwestycji.

Do największych zrealizowanych inwestycji Pirelli Pekao Real Estate należą m.in.: warszawskie osiedla mieszkaniowe Jarzębiny, Wilanów Park oraz kompleks mieszkaniowy Olszyny. Najważniejsze inwestycje realizowane obecnie to kompleks apartamentowo-usługowy Szafarnia w Gdańsku oraz kompleksy mieszkaniowe Okopowa i Banderii 4 w Warszawie. Firma została w ostatnim czasie nagrodzona w IV edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań w kategorii "Rzetelność" wśród deweloperów, którzy w latach 2004-2006 oddali do użytku więcej niż 400 mieszkań. Plebiscyt zorganizowała firma Murator EXPO.

Kontakt

Pirelli Pekao Real Estate

ul. Okopowa 56 lok. A

01-042 Warszawa

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne