Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Tom-Bud deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Tom-Bud

Tom-Bud

Nasza firma istnieje na rynku od prawie 10 lat. Na przestrzeni czasu nasza firma bardzo urosła. Od małej firmy aż do największego dewelopera na łódzkim rynku. Przez wszystkie te lata zawsze współpracowaliśmy z najlepszymi. Do ich grona zaliczają się między innymi: AMCOR POLSKA Sp. z o.o., AMCOR, FLEXIBLES POLSKA Sp.z o. o., FREETIME POLANDSp. z o. o., GE Bank Mieszkaniowy, GE Money Bank, DOM Bank

W 2004 r. zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę o budownictwo mieszkaniowe w ramach rozwoju działalności deweloperskiej. Obecnie nasza firma zajmuje się budowaniem budynków wielorodzinnych z mieszkaniami popularnymi, a także o podwyższonym standardzie, w tym apartamenty.

Zajmujemy się również budową osiedli domów jednorodzinnych zarówno wolnostojących jak i w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Nie mniej znaczącym obszarem działań firmy, są obiekty komercyjne. Najokazalszym przykładem tego rodzaju inwestycji jest budynek będący siedzibą naszej firmy ? Businnes House przy ul. Żeligowskiego 8/10 w Łodzi.

Kontakt

Tom-Bud

ul. Żeligowskiego 8/10

90-753 Łódź

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne