Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wroński deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Wroński Sp. j.

Wroński Sp. j.

Firma Wroński powstała w marcu 1992 roku i działa na rynku budowlanym Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Począwszy od 08.02.2002 roku firma działa w formie spółki jawnej.

Firma dysponuje dużym zapleczem fachowców, szeroką gamą maszyn i urządzeń potrzebnych do nowoczesnego i solidnego wykonania wszelkich prac budowlanych, od małej budowy domu jednorodzinnego do kilkupiętrowych domów na osiedlu wielkomiejskim.

Wybudowaliśmy między innymi: kilka tysięcy mieszkań, kilkadziesiąt domów jednorodzinnych, kilka hal produkcyjnych, kilka salonów sprzedaży samochodów wraz z zapleczem serwisowym, kilka supermarketów.

W skład firmy wchodzą: cztery hurtownie materiałów budowlanych dysponujące samowyładowawczym transportem, zakład produkcyjny wyrobów prefabrykowanych (pustaków, bloczków, nadproży, płyt Yombo), węzeł betoniarski, żwirownia.

Nasza firma wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i najnowsze technologie budowlane, zawsze kładąc nacisk na ergonomię, energooszczędność i ekologię budowanych obiektów.

Kontakt

Wroński Sp. j.

Miszewo 10a

80-297 Banino

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne