Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Audiopolis - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - Ekolan - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera Ekolan

Domy w Gdańsku
Ekolan

Audiopolis Gdańsk Ujeścisko Łostowice (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Audiopolis
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Audiopolis

Audiopolis

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Guderskiego

 • od 2014-03-31 do 2014-09-30
 • od 32 do 75 m2
 • 3599 - 4795 PLN
 • 4
 • tak
 • w hali garażowej i miejsca zewnętrzne
 • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
 • audiopolis.ekolan.pl

O deweloperze

Ekolan S.A.

al. Niepodległości 761

81-838 Sopot

 • Biura Sprzedaży na Inwestycjach:
  - SOLVO: ul. Krynicka 2, Gdańsk Przymorze (biuro mieści się obok budowy)

 • +48 58 555 14 55
 • +48 58 555 04 27
 • www.ekolan.pl
wiecej o deweloperze Ekolan

Lokalizacja

Audiopolis powstaje na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Guderskiego. Jest to dobra lokalizacja, oddalona zaledwie o półtora kilometra od Trójmiejskiej Obwodnicy, a nieco ponad sześć kilometrów od centrum Gdańska. Do sklepów, na pocztę czy do fryzjera przyszli mieszkańcy będą mieli nie dalej niż kilkaset metrów. W pobliżu znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej, a także szkoła podstawowa i gimnazjum oraz szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska.

Architektura

Cztery budynki o muzycznych nazwach BLUES, ROCK, SOUL i JAZZ, tworzą przestrzeń Audiopolis, w której zrównoważono funkcje mieszkaniowe atmosferą młodości i wolności. Nowoczesność podkreślają proste linie elewacji. Uwagę zwracają akcenty koloru i formy, dodające budynkom dynamiki i lekkości. Na osiedlu nie zabraknie zieleni stylistycznie dopasowanej do architektury. Przy mieszkaniach na parterze powstaną przydomowe ogródki. Spojrzeć będzie można na nie już z przeszklonych klatek schodowych i wind.

Mieszkania

Oferta Audiopolis to szeroki wybór mieszkań, od kawalerek o powierzchni 33 m2 po 75 - metrowe mieszkania czteropokojowe. Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.

Bezpieczeństwo

Teren Audiopolis zostanie dyskretnie ogrodzony, wspólnie z położonymi po sąsiedzku Miłymi Mieszkaniami. Dzięki halom garażowym i wyznaczonym miejscom postojowym przestrzeń osiedla pomiędzy budynkami będzie wolna od samochodów.

Rekreacja

Już samo położenie Audiopolis, z dwoma zbiornikami wodnymi i naturalnymi łąkami w najbliższej okolicy, zachęca do spędzania wolnego czasu na powietrzu, na spacerach i rekreacji. Na terenie osiedla pomyślano też o miejscach, które sprzyjają uprawianiu sportu i plenerowym spotkaniom. Oprócz placu dla dzieci powstaną boisko do gier zespołowych oraz tor do gry boules. Z kolei wśród zieleni na dziedzińcu znajdą się zaciszne kąciki, w których można poczytać książkę albo posłuchać muzyki

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne