Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Baltica Towers - Gdańsk Brzeźno - Atal - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Brzeźno

Inwestycje dewelopera Atal

Domy w Gdańsku
Atal

Baltica Towers Gdańsk Brzeźno

Baltica Towers
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Baltica Towers

Baltica Towers

Gdańsk

Brzeźno

Hallera

  • 2019-12-31
  • od 43 do 108 m2
  • 7200 - 9500 PLN
  • 13
  • tak
  • hale garażowe
  • atalbaltica.pl/mieszkania.html

O deweloperze

Atal S.A.

ul. Gnilna 2/16

80-847 Gdańsk

wiecej o deweloperze Atal

Prestiżowa inwestycja ATAL Baltica Towers powstaje w wyjątkowej części Gdańska, w Brzeźnie, w odległości zaledwie 800 metrów od piaszczystej plaży. Głównym założeniem projektowanego kompleksu było stworzenie przestrzeni, która zaproponuje przyszłym mieszkańcom oraz najemcom apartamentów nową jakość życia. W ramach inwestycji powstanie budynek mieszkalny oraz aparthotel. Nabywcy apartamentów będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz z oferty zarządzania najmem przygotowanej przez ATAL Services.

Aparthotel będzie idealnym miejscem do zamieszkania oraz znakomitym celem inwestycyjnym. W budynku powstaną 134 komfortowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach i przestronnych wnętrzach. Każdy z apartamentów może zostać wykończony w jednej z wybranych koncepcji aranżacyjnych: Klasyczna Biel, Klasyczny Beż, Nowoczesna Biel, Nowoczesna Czerń, Skandynawski Błękit oraz Skandynawska Szarość. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe, eleganckie bistro, nowoczesna siłownia, kort tenisowy, strefa relaksu, ekskluzywny gabinet kosmetyczny, tarasy z widokiem na morze oraz liczne miejsca parkingowe. Budynki otoczy parkowa zieleń oraz malownicze alejki z klimatycznym oświetleniem. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do tych udogodnień, aparthotel ATAL Baltica Towers zapewni mieszkańcom i najemcom komfort dnia codziennego i możliwość wypoczynku w eleganckim otoczeniu.

Połączenie minimalistycznej architektury z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi i bogatą gamą udogodnień dla mieszkańców i najemców sprawi, że inwestycja stanie się wyjątkowym punktem w pejzażu miasta. Doskonała lokalizacja, w gdańskim Brzeźnie, otworzy przed mieszkańcami nowe możliwości rekreacyjne, wypoczynkowe, kulturalne i biznesowe. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola. Nieopodal inwestycji znajdują się również miejsca rekreacyjne, kulturalne i widowiskowe, jak Stadion Energa Gdańsk, Park Prezydenta Ronalda Reagana, molo i ścieżki rowerowe, ale o prestiżu i wyjątkowości tej lokalizacji decyduje bliskość Zatoki Gdańskiej, malowniczej plaży oraz wspaniały widok na bezkresne morze. Aparthotel ATAL Baltica Towers to niezwykłe miejsca na mapie Gdańska - zaciszne, eleganckie, doskonale zaprojektowane i otoczone rozbudowaną infrastrukturą miejską. Dzięki temu jest to inwestycja, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne