Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Bosmańska Park - Gdynia Oksywie - Nazir - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Oksywie

Inwestycje dewelopera Nazir

Domy w Gdańsku
Nazir

Bosmańska Park Gdynia Oksywie (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Bosmańska Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Bosmańska Park

Bosmańska Park

Gdynia

Oksywie

Bosmańska

  • 2017-07-31
  • od 44 do 87 m2
  • 4500 - 4850 PLN
  • 5
  • tak
  • w podziemnej hali garażowej
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych

O deweloperze

Nazir

ul. Mikołaja Reja 13/15

81-874 Sopot

wiecej o deweloperze Nazir

Bo w życiu najważniejsza jest harmonia i balans... BOSMAŃSKA GOTOWA

Chodzi o to, żeby mieć miejsce na ziemi, do którego chcesz wracać, w którym pragniesz odpocząć, zaprosić rodzinę i przyjaciół, w którym możesz stworzyć świat...swój własny świat. To miejsce może być Twoje. Stworzone z myślą o ludziach, dla których ważny jest komfort mieszkania w otoczeniu zieleni, z jednoczesnym łatwym dostępem do tego, co oferuje życie w mieście.

Bosmańska Park wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferując funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 44,9 do 87,01 m2, zamknięte w bryle nowocześnie zaprojektowanego budynku, doskonale komponującego się z okoliczna infrastruktura.

Jedno z najlepszych biur architektonicznych w Gdyni zadbało o estetykę i przestrzeń inwestycji, dzięki czemu mieszkania posiadają duże przeszklenia i balkony, nadając wnętrzom słoneczny i nowoczesny klimat. Budynek został wyposażony w cichobieżną windę oraz podziemna hale garażową z 30 miejscami postojowymi.Dzięki doskonalej lokalizacji, bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej w bardzo krótkim czasie dotrą państwo do centrum Gdyni.Okolica zapewnia również pełen dostęp do wielu punktów usługowych, handlowych czy szkol i przedszkoli. Miejsce zachęca również do aktywnego wypoczynku - mamy tu ścieżki rowerowe, prowadzące do centrum miasta, zaledwie 2 km dzielą państwa do bulwar na Oksywiu i Zatoki które w lecie tętnią życiem, a zima są wspaniałym miejscem na spokojne spacery.

Bosmańska Park to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, ładny, estetyczny design i miejsce do mieszkania na lata, a to wszystko za cenę, której trudno się oprzeć.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne