Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Futura Apartamenty - Gdańsk Przymorze - Euro Styl - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Przymorze

Inwestycje dewelopera Euro Styl

Domy w Gdańsku
Euro Styl

Futura Apartamenty Gdańsk Przymorze (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Futura Apartamenty
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Futura Apartamenty

Futura Apartamenty

Gdańsk

Przymorze

Beniowskiego

  • 2014-12-31
  • od 40 do 133 m2
  • 6400 - 7500 PLN
  • 5
  • tak
  • naziemne - 12 000 PLN, miejsce w hali garażowej od 25 000 PLN
  • www.eurostyl.com.pl/futuraa...

O deweloperze

Euro Styl S.A.

ul. Leszczynowa 6

80-175 Gdańsk

wiecej o deweloperze Euro Styl

Futura Apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na pograniczu dwóch dzielnic Gdańska - Oliwy i Przymorza.

Inwestycję utworzą trzy cztero- i pięciokondygnacyjne budynki o niebanalnej, odważnej, łamiącej schematy architekturze. Ich zdecydowane, proste bryły przełamywać będą fragmenty okładzin imitujacych stal kortenowską. Równie awangardowo będą wyglądały asymetryczne przeszklenia klatek schodowych, które zostaną liniowo podświetlone światłem LED.

Układ urbanistyczny inwestycji został pomyślany w taki sposób, by zapewnić przyszłym mieszkańcom pełną intymność. Wewnętrzne patio zagospodarowane oryginalnymi elementami małej architektury zachęcać będzie do odpoczynku w promieniach słońca.

W Futurze Apartamentach znajdą się 84 apartamenty o powierzchniach liczących od 28 do 131 mkw. Większość lokali mieszkalnych posiadać będzie wygodne loggie. W każdym z budynków znajdzie się hala garażowa, a w nich przewidywane są rowerownie wyposażone w stanowiska do mycia bicykli. Komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią nowoczesne i cichobieżne windy. Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo, inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana, zaś w lokalach zainstalowane zostaną wideodomofony.

W Futurze Apartamentach zastosowany zostanie szereg rozwiązań służących wygodzie i ekologii, jak czujki zmierzchu oraz ruchu, elektroniczne sterowanie ogrzewaniem, energooszczędne wielokomorowe okna, energooszczędny system wentylacji mieszkań, system wykorzystujący deszczówkę do nawadniania terenów zielonych i inne.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne