Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Golden Tulip Gdańsk Residence - Gdańsk Jelitkowo - Qualia Development - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jelitkowo

Inwestycje dewelopera Qualia Development

Domy w Gdańsku
Qualia Development

Golden Tulip Gdańsk Residence Gdańsk Jelitkowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Golden Tulip Gdańsk Residence
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Golden Tulip Gdańsk Residence

Golden Tulip Gdańsk Residence

Gdańsk

Jelitkowo

Piastowska 160

 • gotowe do odbioru
 • od 40 do 70 m2
 • 16632 PLN
 • 3
 • tak
 • w cenie apartamentu (wewnętrzne lub zewnętrzne)
 • www.qualia.pl/goldentulipgd...

O deweloperze

Qualia Development

ul. Mokotowska 1

00-640 Warszawa

 • Biuro Sprzedaży - Gdańsk
  ul. Wypoczynkowa 6-16
  80-341 Gdańsk
  telefon: +48 58 558 10 33
  e-mail: neptunpark@ql.pl
 • 800 801 102; +48 22 378 98 00
 • +48 22 378 98 01
 • www.qualia.pl
wiecej o deweloperze Qualia Development

Golden Tulip Gdańsk to pierwszy i jedyny w Trójmieście condohotel sieciowy. Zlokalizowany jest w Jelitkowie - kurortowej części Trójmiasta, w odległości zaledwie 150 metrów do piaszczystej plaży oraz nadmorskiej promenady prowadzącej do sopockiego mola.

Apartamenty hotelowe w Golden Tulip Gdańsk oferowane są potencjalnym inwestorom zainteresowanym bezpiecznym, długoterminowym zyskiem, jako nieruchomość wartościowa i sposób na dywersyfikację portfela finansowego. Zakup pokoju hotelowego w tym obiekcie to atrakcyjna inwestycja, gwarantująca pewne i bezpieczne przepływy finansowe przez 15 lat. Stopy zwrotu sięgają nawet 9% rocznie.

Każdy ze 195 apartamentów oddaje unikatowy charakter projektu hotelowego. Rozmieszczone w 16 kameralnych budynkach pokoje o średniej wielkości ponad 40 mkw. oferują w pełni wyposażony aneks kuchenny, kącik biurowy, sypialnię i część dzienną, w której znajdziemy dodatkową rozkładaną sofę. Największe, dwupiętrowe apartamenty o powierzchni blisko 70 mkw. mogą swobodnie pomieścić nawet 8 osób. Łącznie Golden Tulip Gdańsk Residence może ugościć nawet 608 osób jednocześnie! Na centrum konferencyjne składają się dwie nowoczesne sale konferencyjne, które można dowolnie łączyć. Centrum Wellness & SPA z basenem, brodzikiem dla dzieci, sauną suchą i parową, jacuzzi oraz dwoma gabinetami odnowy biologicznej znajduje się w głównym budynku obiektu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne