Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Horyzonty Gdyni - Gdynia Grabówek - Semeko - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Grabówek

Inwestycje dewelopera Semeko

Domy w Gdańsku
Semeko

Horyzonty Gdyni Gdynia Grabówek

Horyzonty Gdyni
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Horyzonty Gdyni

Horyzonty Gdyni

Gdynia

Grabówek

Sambora / Dembińskiego

  • od 2016-09-30 do 2017-06-30
  • od 34 do 100 m2
  • 4990 - 7560 PLN
  • 6
  • tak
  • miejsce w garażu w cenie od 18 000 do 19 000 PLN
  • oferta.semeko.pl/gdynia-mie...

O deweloperze

Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

ul. Tatrzańska 10

81-313 Gdynia

wiecej o deweloperze Semeko

Horyzonty Gdyni to nowoczesne osiedle, elastycznie wkomponowane w otaczający krajobraz. Rewelacyjnie położone budynki na malowniczym wzgórzu, u stóp Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu bujnej zieleni, a zarazem w bezpośredniej bliskości centrum miasta to główne atuty Horyzontów Gdyni. Otoczenie wzbogacone elementami małej architektury zachęcą przyszłych mieszkańców do spacerów i wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Aktualnie do sprzedaży został wprowadzony kolejny budynek Horyzontów Gdyni. Sześciokondygnacyjny, kaskadowo położony, wtopiony w malowniczy pagórek zaprojektowany został ze szczególną dbałością.

W sześciokondygnacyjnym budynku znajdą się lokale 1, 2, 3 - pokojowe o zróżnicowanych metrażach. Mieszkania cechuje wyjątkowa funkcjonalność. Lokale na najniższej kondygnacji wyposażone zostały w przestronne tarasy na wyższych w balkony lub tarasy. W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni od ok. 35 m2 do 70 m2.

W kondygnacjach podziemnych przewidziano hale garażowe z miejscami parkingowymi. Budynek obsługiwać będą dwie klatki schodowe i cichobieżne windy łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową.

W najbliższym otoczeniu budynku zaplanowane zostały ścieżki spacerowe, estetycznie zagospodarowane kąciki rekreacyjne i place zabaw dla najmłodszych.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwał będzie całodobowy system monitoringu, dozorowany z portierni usytuowanej na parterze budynku.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne