Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kamienica Abrahama - Gdynia Centrum - Kamienica Abrahama - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Centrum

Inwestycje dewelopera Kamienica Abrahama

Domy w Gdańsku
Kamienica Abrahama

Kamienica Abrahama Gdynia Centrum

Kamienica Abrahama
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kamienica Abrahama

Kamienica Abrahama

Gdynia

Centrum

Abrahama 13

  • gotowe do odbioru
  • od 58 do 126 m2
  • zapytaj dewelopera
  • 6
  • tak
  • hala garażowa
  • www.kamienicaabrahama.pl

O deweloperze

Kamienica Abrahama

ul. Abrahama 13

81-200 Gdynia

wiecej o deweloperze Kamienica Abrahama

Kamienica Abrahama w centrum Gdyni to 12 absolutnie wyjątkowych Apartamentów, 2 Penthousy z tarasami, miejsca parkingowe oraz lokale usługowe usytuowane na parterze i pierwszym piętrze kamienicy.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze budynku oraz podwyższonym standardzie jego wykonania, mieszkańcy Kamienicy Rybackiej będą mogli cieszyć się przestrzenią i komfortem. Stylowa kamienica gwarantuje warunki mieszkaniowe na najwyższym poziomie.

Doskonała lokalizacja w centrum Gdyni, 500 metrów od morza. Gdynia to miasto przyszłości. Rosnąca w błyskawicznym tempie popularność tego miasta wśród inwestorów i turystów czyni Gdynię jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w kraju. Gdyńska Starówka to centrum biznesu, kultury i rozrywki. Najmodniejsze kluby, siedziby największych firm, galerie sztuki oraz liczne atrakcje przyciągają jak magnes. W tym pulsującym sercu miasta usytuowana jest Kamienica Rybacka przy ul. Abrahama 13.

Kamienica Abrahama to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia, takie jak podziemna hala garażowa, cichobieżne windy, zabezpieczona strefa podwórza, videodomofony czy monitoring oraz znacznie więcej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 apartamentów w podwyższonym standardzie. 12 apartamentów oraz 2 penthousy z indywidualnymi tarasami. Dodatkowo proponujemy aranżację wnętrz - zobacz przykładowe realizacje.

Na parterze oraz pierwszym piętrze inwestycji przewidzieliśmy miejsca dla lokali usługowych. Budynek posiada rozbudowaną infrastrukturę.

Współczesna architektura Kamienicy Rybackiej, ze szklaną fasadą oraz z dużymi przeszklonymi strefami o industrialnym charakterze, pozwala zachować niezwykle cenne poczucie przestrzeni i komfortu w centrum miasta.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne