Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kamienica Francuska - Gdańsk Suchanino - Budros - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje dewelopera Budros

Domy w Gdańsku
Budros

Kamienica Francuska Gdańsk Suchanino (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kamienica Francuska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kamienica Francuska

Kamienica Francuska

Gdańsk

Suchanino

Taborowa 4

  • gotowe do odbioru
  • 73 m2
  • 5400 PLN
  • 5
  • tak
  • wewnętrzne 22 140 PLN brutto
  • www.kamienicafrancuska.pl

O deweloperze

Budros

ul. Kozietulskiego 1

80-156 Gdańsk

wiecej o deweloperze Budros

Mieszkaniec ekskluzywnego osiedla oczekuje wygody oraz poczucia bezpieczeństwa. Dlatego, planując nasze osiedle i tworząc zespół wykwalifikowanych współpracowników, dążyliśmy do zagwarantowania Państwu wyjątkowego komfortu.

Ten kameralny kompleks pięciokodygnacyjne budynku mieszkalnego zlokalizowany jest w spokojnym i zacisznym miejscu na zielonych wzgórzach Suchanina, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Gdańska.

To propozycja nie tylko dla ludzi ceniących czas, ale również dbających o komfort i wygodę. Jego malownicze okolice zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku. Po trudach całego dnia możecie Państwo zrelaksować się poprzez aktywne spędzenie czasu, na specjalnie wybudowanej dla mieszkańców sali fitness.

Kamienicę Francuską cechuje wysoki standard wykonania, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz nowoczesna architektura.

Znajdują się tu 55 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 45 do 70m2 z balkonami i dużymi tarasami na ostatnim piętrze. Budynki zostaną wyposażone w samobieżne windy z poziomu garażu. Projektując je nie zapomnieliśmy o potrzebach najmłodszych mieszkańców.

Na terenie kompleksu znajdzie się plac zabaw dla dzieci oraz sala fitness do dyspozycji mieszkańców.

Luźna zabudowa, przestronne pomieszczenia oraz duże okna sprawią, że mieszkania będą idealnie doświetlone, a dzięki widokowi na zieleń mieszkając w mieście będzie się czuło jak na wakacjach na słonecznym wybrzeżu. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zaplanowany został w domach system wideodomofonów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne