Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kartuska 26 - Gdańsk Siedlce - Kartuska - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Siedlce

Inwestycje dewelopera Kartuska

Domy w Gdańsku
Kartuska

Kartuska 26 Gdańsk Siedlce (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kartuska 26
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kartuska 26

Kartuska 26

Gdańsk

Siedlce

Kartuska 26

  • gotowe do odbioru
  • od 42 do 93 m2
  • 5682 - 6805 PLN
  • 5
  • tak
  • parking podziemny płatny dodatkowo: 18 000, 20 000 lub 25 000 PLN
  • www.kartuska26.pl

O deweloperze

Kartuska sp. z o. o. sp. k-a

ul. Startowa 2

80-461 Gdańsk

wiecej o deweloperze Kartuska

Kartuska 26 to wyjątkowe mieszkania w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu na granicy dzielnicy Śródmieście i Siedlce. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o klientach, którzy szukają mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o tych, którzy z uwagi na świetną lokalizację, planują zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.

Inwestycja położona jest wśród terenów zielonych, vis-a-vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest zaledwie o 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola - praktycznie przez płot.

Osiedle przy Kartuskiej to zespół mieszkaniowy składający się z 3 pięciokondygnacyjnych budynków, wyposażonych w windy. Mieszkania mają bardzo funkcjonalne rozkłady - jasne kuchnie i aneksy, przestronne pokoje, duże balkony. Wybrane mieszkania z tarasami oraz pięknymi widokami z okna usytuowane są na górnych kondygnacjach. W ofercie mamy również mieszkania z ogródkami. Mając na myśli różne potrzeby Klientów i ich bliskich, inwestycja zapewnia powierzchnie mieszkalne od 29,3 m2 do 124 m2 - od 1 pokoju do 4 pokoi. Na terenie patio zaprojektowany jest plac zabaw w zieleni.

Budynki zaprojektowane są z myślą o eleganckiej zabudowie śródmiejskiej. Ceramika i kamień na elewacji nawiązują do tradycyjnej architektury ul. Kartuskiej. Balkony ze szklaną balustradą zapewniają lekkość linii architektonicznej.

Dla wygody i komfortu mieszkańców całego osiedla - w budynku położonym przy ul. Kartuskiej - przewidziano usługi w parterze. Wjazd na osiedle będzie odbywał się od strony ulicy J. Malczewskiego. Osiedle będzie bezpieczne - czyli zostanie ogrodzone i przygotowane do instalacji monitoringu.

Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim. W kondygnacji podziemnej znajduje się parking z miejscami przewidzianymi dla każdego mieszkania oraz pomieszczenia gospodarcze dla lokatorów. Inwestor pamiętał o motocyklistach. W budynku przewidziane są również miejsca postojowe dla jednośladów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne