Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Login Aniołki - Gdańsk Aniołki - Investing - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Aniołki

Inwestycje dewelopera Investing

Domy w Gdańsku
Investing

Login Aniołki Gdańsk Aniołki

Login Aniołki
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Login Aniołki

Login Aniołki

Gdańsk

Aniołki

Elizy Orzeszkowej

  • 2017-06-30
  • od 30 do 74 m2
  • 6900 - 7700 PLN
  • 3
  • tak
  • w hali garażowej
  • www.investing.com.pl/login-...

O deweloperze

Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Sp. z o.o Sp.k.

ul. Wały Jagiellońskie 26

80-853 Gdańsk

wiecej o deweloperze Investing

Aniołki to zabytkowa dzielnica Gdańska, której klimat tworzy historyczna zabudowa miejska. W tej niecodziennej okolicy, przy ulicy Elizy Orzeszkowej, powstanie nowa inwestycja Towarzystwa Inwestycyjnego INVESTING S.A.

Zespół mieszkaniowy LOGIN ANIOŁKI to kameralne trzy budynki położone w znakomitej lokalizacji. Piękno zabudowy oraz liczne obszary zieleni, lasy porastające wzgórza morenowe oraz parki w pobliżu Alei Zwycięstwa, tworzą przytulną okolicę idealną do zamieszkania. Mieszkania położone są niedaleko ścisłego centrum Gdańska z zabytkową Starówką i Długim Targiem. W bliskiej odległości znajdują się również: Gdański Uniwersytet Medyczny, Opera Bałtycka, Politechnika Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności. LOGIN ANIOŁKI jest znakomicie skomunikowany. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, a także w niedalekej odległości główny dworzec kolejowy.

Lokalizacja inwestycji ciekawa jest również ze względu na krajobraz dzielnicy, wokół rozciągają się tereny zielone wraz z urokliwie wkomponowaną w naturalny krajobraz historyczną zabudową. Okolice wzgórza morenowego są doskonałym terenem do spacerów. Nieopodal znajduje się Wronia Górka (wzniesienie położone 55 m. n.p.m.), na którą prowadzi droga wzdłuż zalesionego wąwozu. Ze wzgórza można podziwiać dzielnicę Aniołki oraz okazałe Żurawie Stoczni Gdańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, parki oraz place zabaw.

LOGIN ANIOŁKI to budynki wielorodzinne, 3-kondygnacyjne: dwa budynki 9-cio rodzinne oraz jeden 12-sto rodzinny. Pod budynkami znajduje się parking podziemny z niezależnymi miejscami postojowymi. Z myślą o Klientach posiadających dwa samochody, zaprojektowane zostały podwójne miejsca. Wyposażone są one w specjalne platformy na podnośnikach, dzięki którym możliwe jest zaparkowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Mieszkania przy ulicy Elizy Orzeszkowej formą architektoniczną nawiązują do historycznej zabudowy Gdańska. Do budowy zostaną wykorzystane tradycyjne materiały takie jak: drewno, klinkier, tynk szlachetny oraz dachówka ceramiczna. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają bezpośrednie wejście do ogródka, natomiast pozostałe mieszkania wyposażone są w balkony. Nieruchomość jest ogrodzona oraz wyposażona w monitoring.

LOGIN ANIOŁKI to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy poszukują klimatycznych miejsc oraz spokojnej okolicy.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne