Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Myśliwskie Tarasy - Gdynia Wielki Kack - Trójka - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Wielki Kack

Inwestycje dewelopera Trójka

Domy w Gdańsku
Trójka

Myśliwskie Tarasy Gdynia Wielki Kack (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Myśliwskie Tarasy
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Myśliwskie Tarasy

Myśliwskie Tarasy

Gdynia

Wielki Kack

Myśliwska 6

  • 2014-03-31
  • od 32 do 79 m2
  • 5520 - 5580 PLN
  • 6
  • tak
  • w hali garażowej
  • pi3.pl/index.php?mnu=33

O deweloperze

Trójka Sp. z o.o.

ul. A. Necla 8

80-443 Gdańsk

wiecej o deweloperze Trójka

Myśliwskie Tarasy położone na wysokości 140m n.p.m. stanowią swoistą dominantę zabudowy, której przyszli mieszkańcy cieszyć się będą ze wspaniałych widoków rozpościerających się z rozległych tarasów i balkonów apartamentów. Architekci wykorzystując atuty malowniczej skarpy zaprojektowali budynek o urozmaiconej fasadzie, który formą zabudowy nawiązuje do stylu międzywojennego modernizmu gdyńskiego. Zwarte bryły budynków stanowią pierzeję ulicy Myśliwskiej, nadając jej charakter zabudowy wielkomiejskiej. Mieszkania realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych technologii. Daje to gwarancję wybudowania mieszkań o bardzo dobrych wskaźnikach techniczno-ekonomicznych i niskich kosztach utrzymania.

Myśliwskie Tarasy położone są w miejscu stwarzającym komfort zamieszkania oraz znakomite sąsiedztwo w postaci lasów, doliny rzeki Kaczej i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Liczne szlaki spacerowe i rowerowe zapewniają znakomite warunki do odpoczynku i codziennej rekreacji. Inwestycja zlokalizowana jest 10 minut od centrum Gdyni i 8 minut od Sopotu. Położenie wzdłuż ciągu spacerowego ulicy Myśliwskiej w Gdyni Wielkim Kacku łączy ją z pobliskimi osiedlami, na których znajdują się szkoły i przedszkola, poczta, liczne sklepy i punkty gastronomiczne.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne