Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Osiedle Stylowe - Gdańsk Osowa - Polservice Development - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Osowa

Inwestycje dewelopera Polservice Development

Domy w Gdańsku
Polservice Development

Osiedle Stylowe Gdańsk Osowa

Osiedle Stylowe
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Osiedle Stylowe

Osiedle Stylowe

Gdańsk

Osowa

Homera

 • 2017-09-30
 • od 25 do 90 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 4 - 5
 • tak
 • w cenie mieszkania
 • www.polservice.gda.pl/pl/os...

O deweloperze

Polservice Development sp. z o.o.

ul. Wiczlińska 4

81-578 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań:
  ul. Myśliwskie Wzgórze 18/23
  80-283 Gdańsk
 • 58 681 47 42, 58 681 47 47
 • 58 681 12 01
 • www.polservice.gda.pl
wiecej o deweloperze Polservice Development

STYLOWE II to nowa inwestycja realizowana w pobliżu naszej poprzedniej inwestycji - osiedla STYLOWE I przy ul. Hermesa. Osiedle jest doskonale zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Osowa i dobrze skomunikowane z głównymi ciągami komunikacyjnymi łączącymi dzielnicę Osowa z Oliwą i centrum Gdańska oraz z obwodnicą Trójmiasta i trasą wylotową na Kaszuby.

W niedalekiej odległości od inwestycji (ok. 8 minut pieszo) znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Tereny Zielone. Dzielnica Osowa jest wyjątkowo bogata w tereny zielone. Trójmiejski Park Krajobrazowy w odległości zaledwie 1-2 km od inwestycji, z leśnym szlakiem rowerowym ciągnącym się do Oliwy oraz rejon jeziora Wysockiego to bardzo cenione miejsca przez spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa i gimnazjalna, sklepy, centrum fitness oraz inne obiekty handlowo-usługowe korzystnie wpływające na komfort życia.

Osiedle STYLOWE II to kameralna zabudowa, składająca się z 3 budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych, w których powstanie 113 mieszkań. Strukturę mieszkań stanowią lokale 1, 2 ,3 i 4-pokojowe o powierzchni od 25 m2 do 90 m2.

Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych.

Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą balkony, a te znajdujące się na parterze - bezpośrednie wyjścia na zielone tarasy. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także rolety zapewniające intymność mieszkańców jak i zabezpieczające przed wejściem osob trzecich.

Wybrane mieszkania posiadać będą przynależne do nich komórki lokatorskie, zlokalizowane na kondygnacji podziemnej. Całe osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową.

Osiedle STYLOWE II zostało zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących współczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura ? wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto zamieszka lub odwiedzi osiedle STYLOWE II.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne