Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Osiedlowa - Gdańsk Karczemki - City House - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Karczemki

Inwestycje dewelopera City House

Domy w Gdańsku
City House

Osiedlowa Gdańsk Karczemki

Osiedlowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Osiedlowa

Osiedlowa

Gdańsk

Karczemki

Św. Brata Alberta

O deweloperze

City House sp. z o.o.

ul. Jaśminowy Stok 14u/3

80-177 Gdańsk

wiecej o deweloperze City House

Zespół mieszkaniowy OSIEDLOWA to budynek 3 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, składający się z 6 budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej, 2 skrajne są 4 mieszkaniowe, a środkowe budynki są 6 mieszkaniowe. Na terenie zaprojektowano parking oraz plac zabaw. Wydzielony teren obsługują 2 wjazdy z ulicy Św. Brata Alberta.

W skład budynku wchodzą łącznie 32 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców budynku urządzone zostaną pomieszczenia gospodarcze (komórki lokatorskie). Ponadto do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce postojowe.

Powierzchnia lokali wynosi od 55,5 m2 dla najmniejszego mieszkania dwupokojowego do 104,7 m2 w przypadku mieszkania pięciopokojowego dwupoziomowego.

Dla mieszkań zlokalizowanych na parterze przewidziano niezależne wydzielone ogródki. Mieszkania na piętrze i poddaszu posiadają balkony lub tarasy.

W sąsiedztwie przy ulicy Kalinowej i Azaliowej powstała nowoczesna szkoła podstawowa, budynek sali gimnastycznej oraz 6-cio torowy basen ogólnodostępny, kompleks boisk sportowych z nawierzchniami sztucznymi, place zabaw oraz elementy małej architektury. W pobliżu znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan oraz Matarnia.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne