Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Piastowska 46 - Gdańsk Przymorze - Trójmiejskie Inwestycje - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Przymorze

Inwestycje dewelopera Trójmiejskie Inwestycje

Domy w Gdańsku
Trójmiejskie Inwestycje

Piastowska 46 Gdańsk Przymorze (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Piastowska 46
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Piastowska 46

Piastowska 46

Gdańsk

Przymorze

Piastowska 46

  • 2017-12-31
  • od 45 do 110 m2
  • 8262 - 8885 PLN
  • 4
  • tak
  • Wewnętrzne, w hali garażowej, cena 21 900 PLN lub 28 000 PLN
  • www.piastowska46.pl

O deweloperze

Trójmiejskie Inwestycje sp. z o.o. sp. k.

ul. Dąbrówki 123/16

80-034 Gdańsk

wiecej o deweloperze Trójmiejskie Inwestycje

Inwestycja Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową. Budynek składa się z 18 apartamentów zaprojektowanych w przemyślany sposób, ułatwiając przyszłym mieszkańcom ich aranżację. Ich powierzchnie wahają się od ~45 do 110m2, przynależą do nich ogródki, balkony i przestronne tarasy.

Zespół architektów postawił sobie za cel zaprojektowanie butikowej zabudowy mieszkaniowej o wysokim standardzie wykończenia, która wpasowywałaby się harmonijnie w otaczającą historyczną zabudowę. Niższa część budynku przykryta kopertowym dachem jest wyrazem drobiazgowego podejścia projektantów do jakości architektury oraz szacunku dla historycznej zabudowy tego miejsca.

Na parterze obiektu w głębi działki zaprojektowano apartamenty z ogródkami do wyłącznej dyspozycji właścicieli. Stworzono także teren zielony z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Ze szczególną pieczołowitością potraktowano wnętrza budynku stosując nowoczesny design w połączeniu z motywami zaczerpniętymi z natury. Reprezentacyjne, eleganckie lobby prowadzi do oddzielonej akustycznie strefy korytarzy. W obiekcie zaprojektowano 18 doskonale rozplanowanych funkcjonalnie apartamentów w tym jeden dwu-kondygnacyjny. Dbając o wygodę mieszkańców zastosowano bardzo cichą wentylację mechaniczną i wyposażono w cichobieżną, nieprzylegającą do żadnego mieszkania, windę.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne