Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Piotrkowska 27 - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - Torus - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera Torus

Domy w Gdańsku
Torus

Piotrkowska 27 Gdańsk Ujeścisko Łostowice (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Piotrkowska 27
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Piotrkowska 27

Piotrkowska 27

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Piotrkowska 27

  • 2011-09-30
  • od 42 do 91 m2
  • 4227 - 4558 PLN
  • 4 - 5
  • tak
  • w hali garażowej w cenie 19 900 zł brutto
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • piotrkowska27.pl

O deweloperze

Torus sp. z o.o. sp. k.

ul. Arkońska 6/A4

80-387 Gdańsk

wiecej o deweloperze Torus

Piotrkowska 27 to kameralny budynek w 4, 5 kondygnacyjnej zabudowie, zlokalizowany w Gdańsku Ujeścisku przy ul. Piotrkowskiej 27, zaledwie 5 km od centrum Gdańska oraz 7 km od Gdańska Wrzeszcza. Budynek został atrakcyjnie usytuowany względem stron świata, zapewniając tym samym korzystne nasłonecznienie wszystkim mieszkaniom oraz został zaprojektowany tak, aby dać poczucie wygody i komfortu mieszkania. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznego podwórza. Obie zostały wyposażone w cichobieżne windy umożliwiające dogodny dostęp do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

W budynku znajdują się 24 mieszkania o powierzchni użytkowej od 42 m2 do 91m2. W mieszkaniach usytuowanych na trzecim piętrze przewidziane zostały antresole dające możliwość funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Dodatkowym atutem mieszkań dwupoziomowych jest możliwość wyposażenia pokoju dziennego w kominki dzięki zaprojektowanym w tym celu dodatkowym kanałom wentylacyjnym.

Inwestycja jest oddawana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwoli przyszłym mieszkańcom na dowolną aranżację wnętrz. Wszystkie mieszkania są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Zaplanowane przed budynkiem ogródki przydomowe dla mieszkań położonych na parterze oraz balkony dla wyższych kondygnacji są jego niepowtarzalną ozdobą. Do zewnętrznych atutów budynku należą również duże okna, przeszklenia pionów klatek schodowych oraz kolorystyka elewacji. Należy też wspomnieć, że bezpośrednie sąsiedztwo bogatej infrastruktury miejskiej dzielnicy tj.: szkół, przedszkoli, placówek handlowych sprawiają, iż jest to miejsce przyjazne dla mieszkańców.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne