Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Projekt Piecewska - Gdańsk Morena - DM Invest - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera DM Invest

Domy w Gdańsku
DM Invest

Projekt Piecewska Gdańsk Morena (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Projekt Piecewska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Projekt Piecewska

Projekt Piecewska

Gdańsk

Morena

Piecewska

  • 2015-12-31
  • od 50 do 117 m2
  • 4990 - 5400 PLN
  • 6
  • tak
  • w hali garażowej w cenie 25 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.dminvest.pl/inwestycje/...

O deweloperze

DM Invest Sp. z o.o.

ul. Lipowa 5/2

81-702 Sopot

wiecej o deweloperze DM Invest

Projekt Piecewska to trzecia inwestycja firmy DM Invest. W starannie przemyślanym projekcie przewidziano 28 mieszkań z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej.

Praktycznie cały teren jest niedostępny dla ruchu kołowego. W części frontowej działki bezpośrednio z ul. Gojawiczyńskiej, zaprojektowano wjazd do garażu podziemnego i krótką pieszojezdnię, która jednocześnie będzie pełnić funkcję stanowiska awaryjnego dla wozu bojowego straży pożarnej. W sąsiedztwie rampy zjazdowe usytuowano zewnętrzny śmietnik, łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców jak i smieciarki, Kubatura śmietnika została z obu stron zarówno od ulicy i budynku przysłonięta zielenią. Po przeciwległej stronie budynku, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych zlokalizowano plac zabaw. Jest on praktycznie cały dzień nasłoneczniony i jednocześnie oddalony od codziennego ruchu.

Na terenie zaprojektowano jeden budynek wielorodzinny o 6 kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej garażu. Znajdujący się na działce teren zielony określony w MPZP jako? zieleń do zachowania wprowadzenia i pielęgnacji? to ogromny atut tego miejsca. Sąsiadujące od strony południowej z budynkiem liczne drzewa będą swoistą barierą od ul. Piecewskiej. Latem będą dodatkowo rzucać pożądany cień. Dalsza część działki w kierunku wschodnim to tern wcałości porośnięty zielenią z bardzo zróżnicowanym ukształtowaniem terenu dużym nachyleniem w kierunku południowo wschodnim. W dalszej części projektu planuje się maksymalne wykorzystaniem potencjału tej działki, rewitalizację i szczegółowe rozwiązania projektowe dla miejsc rekreacji, gier, zabaw oraz wypoczynku dla dzieci i dorosłych.

Architektura budynku ma charakter nowoczesny i prostej formie. Zastosowane na elewacjach materiały tynk, drewno, cegła, i blacha mają nadać budynkowi elegancki charakter. Szara cegła została zastosowana w dwóch miejscach w dolnej partii elewacji wejściowej oraz górnej partii elewacji południowej i wschodniej, w której znajdują się dwa najdroższe i największe apartamenty w budynku. Partie ścian elewacji południowe, które są "niedostępne" dla mieszkańców z ich balkonów zostaną pokryte drewnem elewacyjnym ułożonym pionowo. Ma to nadać ciepła i współgrać z sąsiadującą w bardzo bliskiej odległości ścianą drzew. Blachę zastosowano jako materiał dekoracyjny w blendach okiennych.

W budynku zaprojektowano 28 mieszkań, z czego 26 mieszkań to lokale 2 i 3 pokojowe o metrażach wahających się w granicach ok. 50-70 m2. Dwa pozostałe apartamenty na dwóch najwyższych kondygnacjach mają ok. 117m2. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony lub tarasy od strony południowej.

Klatka schodowa wraz z windą oraz korytarze komunikacji ogólnej zostały zaprojektowane od strony północnej. Cała strefa ogólnodostępna jest bardzo jasna lecz jednocześnie niewidoczna z zewnątrz dzięki zastosowaniu przeszkleń z profili szklanych typu profilit, które przepuszczają światło dzienne lecz z zewnątrz tworzą nieostry rozmazany obraz wnętrza.

Budynek przewiduje się wykonać w technologii mieszanej żelbetowo-murowanej. Garaż podziemny w całości z żelbetu, kondygnacje nadziemne w głównej mierze murowane, ściany zewnętrzne i wewnętrzne między mieszkaniowe wzmocnione miejscowo filarkami żelbetowymi. Trzon w postaci klatki schodowej i szybu windowego żelbetowy. Ściany wewnątrz mieszkaniowe murowane z silki gr. 8 lub 12cm, stropy typu filigran gr. 26cm.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne