Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Przy Oczkach - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - S.M. Ujeścisko - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera S.M. Ujeścisko

Domy w Gdańsku
S.M. Ujeścisko

Przy Oczkach Gdańsk Ujeścisko Łostowice (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Przy Oczkach
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Przy Oczkach

Przy Oczkach

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Przemyska

  • 2017-06-30
  • od 36 do 107 m2
  • 3920 PLN
  • 5
  • tak
  • hala garażowa, cena 22 000 PLN
  • ujescisko.pl/inwestycje/bud...

O deweloperze

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko

ul. Płocka 6

80-180 Gdańsk

wiecej o deweloperze S.M. Ujeścisko

Niniejszym oddajemy Państwu nowe założenie centralnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego o podwyższonym standardzie położonego przy ulicy Przemyskiej niedaleko oczek wodnych.

Oprócz katalogu wygodnych i wyjątkowych mieszkań zaprojektowanych tak by każda rodzina mogła znaleźć to jedno, które będzie dopasowane do jej niepowtarzalnych potrzeb, znajdzie się tutaj szereg unikalnych udogodnień. W tym m.in.: sauna, siłownia, dwie windy, samoczynnie otwierana brama hali garażowej, własne przynależne do niektórych mieszkań działki i ogromne tarasy widokowe, ogrzewanie podłogowe, duże połacie szklane oraz wiele innych.

Każde jedno mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby wydobyć jego optymalna funkcjonalność. Począwszy od największych a skończywszy na tych najmniejszych, które w miarę swoich możliwości dawać mają przytulność, ale i właśnie możliwie na swe warunki podwyższoną użytkowość.

Składają się na to ustawne pokoje, salony łączone z kuchniami, co daje nie tylko zwiększona przestronność, ale i łatwość funkcjonowania również na małych powierzchniach.

Projektuje się zapewnić ogrzewanie całego obiektu własnym zespołem grzewczym opartym o system pomp cieplnych. To unikalne rozwiązanie pobiera ciepło z odwiertów wydrążanych na nawet ponad 100m w głąb ziemi. Jednak efekt jest tego warty i pozwala zredukować koszty ogrzewania do koniecznego minimum.

W pomieszczeniach podziemnych znajdować się będzie ogólnodostępny dla mieszkańców kompleks fitness składający się z trzech saun, w pełni wyposażonej siłowni, sali fitness oraz pomieszczenia rekreacyjnego w którym będzie się znajdował stół bilardowy oraz wygodne kanapy.

Do każdego mieszkania zostało przewidziane miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 22 tys. zł.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne