Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Stara Winiarnia - Gdańsk Śródmieście - Skarbiec Nieruchomości 7 - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Inwestycje dewelopera Skarbiec Nieruchomości 7

Domy w Gdańsku
Skarbiec Nieruchomości 7

Stara Winiarnia Gdańsk Śródmieście (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Stara Winiarnia
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Stara Winiarnia

Stara Winiarnia

Gdańsk

Śródmieście

Czopowa/ Grodzka

  • gotowe do odbioru
  • od 47 do 125 m2
  • 6805 - 10202 PLN
  • 3
  • tak
  • dwie hale garażowe cena od 27 060 do 44 280 PLN
  • www.stara-winiarnia.com

O deweloperze

Skarbiec Nieruchomości 7 sp. z o.o. sp. k-a

Nowogrodzka 47A

00-695 Warszawa

wiecej o deweloperze Skarbiec Nieruchomości 7

Możliwość połączenia historii z nowoczesnością była dla nas niepowtarzalną szansą, a zarazem ogromnym wyzwaniem. Dzisiaj możemy już powiedzieć że sukces został osiągnięty, a efekty naszej pracy pragniemy przekazać w Państwa ręce. Stara Winiarnia na Starym Mieście w Gdańsku idealnie wpisuje się w przestrzeń architektoniczną. Jest to miesjce niosące historyczną wartość oraz wyjątkową atmosferę. Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Grodzkiej i Czopowej, dlatego nasza oferta skierowana jest do osób świadomych, wrażliwych, umiejących czytać przestrzeń, chcących zamieszkać lub wypocząć w miejscu naznaczonym przez tradycję i kulturę.

Apartamenty z widokiem na starówkę
Do Państwa dyspozycji oddajemy 28 lokali o zróżnicowanych metrażach. Apartamenty od 29 do 125 mkw. znajdują się na wysokości 1 i 2 piętra. Do wybranych apartamentów przynależą balkony i przestronne tarasy o pow. nawet 60 mkw. Z tarasów górnych kondygnacji - usytuowanych na dachach budynków - rozpościera się wręcz bajkowy widok na Gdańską Starówkę. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przewidziano 32 miejsca postojowe w dwóch halach garażowych.

ul. Grodzka 17 / Czopowa 14
Mieszkania przy ul. Grodzkiej 17 najdują się w odrestaurowanym budynku, który ma blisko 220 lat. W celu zachowania dawnego charakteru, wygląd elewacji frontowej i podwórza nie został zmieniony. W budynku znajduje się 8 apartamentów oraz 3 lokale usługowe.

Mieszkania przy ulicy Czopowej 14 to obiekt wybudowany od podstaw, mieszczący 20 apartamentów oraz 2 lokale usługowe. W swoim charakterze nawiązuje do Gdańskich Kamieniczek.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne