Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Villa Mirador - Gdynia Orłowo - MB Development - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera MB Development

Domy w Gdańsku
MB Development

Villa Mirador Gdynia Orłowo

Villa Mirador
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Villa Mirador

Villa Mirador

Gdynia

Orłowo

Inżynierska

  • gotowe do odbioru
  • od 60 do 123 m2
  • 6670 - 9400 PLN
  • 2
  • tak
  • zewnętrzne
  • www.mbdevelopment.info.pl

O deweloperze

MB Development

ul. Witomińska 2

81-311 Gdynia

wiecej o deweloperze MB Development

Villa Mirador to budynek trzy kondygnacyjny, posiadający dwie klatki mieszczące po 8 mieszkań. Taki układ gwarantuje prywatność i daje poczucie kameralnych ciepłych przestrzeni. Przy wykonaniu powierzchni wspólnych stawiamy , tak jak przy mieszkaniach , na estetykę i przytulność. Zależy nam aby przyszli mieszkańcy czuli się tam od samego początku jak w wymarzonym domu.

Warto wspomnieć że położenie budynku zapewnia od strony północno- wschodniej widok na zatokę już od pierwszego piętra Villi Mirador. Widoki z pozostałych stron budynku są równie przyjemne , gdyż okolica jest pełna zieleni, a ulica Inżynierska na tym odcinku jest bardzo kameralnym , spokojnym miejscem.

Specjalnie zaprojektowane oświetlenie oraz inne elementy wykończenia , zarówno wewnątrz budynku jak i wokół inwestycji zapewnią państwu niezwykły komfort estetyczny i ucieszą oko najbardziej wymagających klientów.

Cała inwestycja zostanie wykończona na najwyższym poziomie technicznym oraz wizualnym , cała przestrzeń dokoła budynku zostanie elegancko zaaranżowana , przez najlepszych architektów krajobrazu, wszystko po to aby do przyszłych właścicieli trafiły wymarzone mieszkania w przepięknym otoczeniu. Dla zwiększenia Państwa komfortu w budynku zainstalowana zostanie cichobieżna winda elektryczna.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne