Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Vivaldiego - Gdańsk Chełm - Murapol - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Chełm

Inwestycje dewelopera Murapol

Domy w Gdańsku
Murapol

Vivaldiego Gdańsk Chełm (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Vivaldiego
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Vivaldiego

Vivaldiego

Gdańsk

Chełm

Niepołomicka 40

 • inwestycja w części zrealizowana,
  kolejny etap do 2013-07-31
 • od 24 do 52 m2
 • 4100 - 5600 PLN
 • 4
 • tak
 • zewnętrzne bezpłatne
 • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
 • www.murapol.pl/gdansk/osied...

O deweloperze

Murapol S.A. O/GDAŃSK

ul. Nasypowa

81-177 Gdynia

 • 43-300 Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 49 - Centrala spółki.
 • 58 355 53 33
 • murapol.pl
wiecej o deweloperze Murapol

Osiedle Vivaldiego to połączenie funkcjonalnej, wyważonej architektury, terenów zieleni, stref służących aktywności fizycznej i licznych udogodnień dla mieszkańców, pozwoliło stworzyć urocze miejsce, gwarantujące ciszę, spokój i wysoki komfort życia. Ta idealna kompozycja czyni z Osiedla Vivaldiego szczególnie atrakcyjną propozycję dla singli, młodych małżeństw i rodzin, poszukujących rozsądnego kompromisu pomiędzy spokojem przedmieścia a szerokim wachlarzem możliwości, które daje centrum miasta.

Ciekawe rozwiązania aranżacyjne, takie jak np. mieszkania dwupoziomowe z antresolą, jakość użytych materiałów i niskie koszty eksploatacji mieszkań sprawiają, że klienci chętnie wybierają Osiedle Vivaldiego.

Wkomponowane w infrastrukturę osiedla strefy aktywności to idealne miejsce dla osób prowadzących usportowiony tryb życia. Jazda na rowerze, rolkach, nordic walking, jazda na łyżwach czy gry zespołowe to tylko niektóre z dyscyplin, jakie będzie można uprawiać na specjalnie przygotowanych trasach i boiskach. W ramach I etapu inwestycji powstanie pięć budynków o ciekawej architekturze. Niewysoka, 3-kondygnacyjna zabudowa i dbałość o jakość wykończenia w najmniejszych detalach stanowią o atrakcyjności naszej oferty. Funkcjonalne i przestronne układy mieszkań z dużymi oknami w salonach oraz przyległymi dużymi ogródkami lub tarasami oraz możliwość skorzystania z usług profesjonalnego architekta przy aranżacji wnętrz wyróżnia naszą propozycję spośród innych ofert, dostępnych na rynku.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne