Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Willa Ułańska - Gdynia Redłowo - Shiraz III - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Redłowo

Inwestycje dewelopera Shiraz III

Domy w Gdańsku
Shiraz III

Willa Ułańska Gdynia Redłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Willa Ułańska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Willa Ułańska

Willa Ułańska

Gdynia

Redłowo

Ułańska

 • gotowe do odbioru
 • od 60 do 112 m2
 • 8000 - 11500 PLN
 • 4
 • tak
 • wewnętrzne w cenie 35 000 PLN
 • shiraz.pl/pl/willa_ulanska/...

O deweloperze

Shiraz III Sp. z o.o.

ul. Drawska 14/1

02-202 Warszawa

 • DANE BIURA SPRZEDAŻY:
  ul. Stefana Czarnieckiego 14C/4,
  81-198 Pogórze, gm. Kosakowo
 • +48 58 728 44 44
 • shiraz.pl
wiecej o deweloperze Shiraz III

Willa Ułańska położona jest w Gdyni, na granicy administracyjnej Redłowa i Orłowa w bezpośrednim sąsiedztwie parku krajobrazowego Kępa Redłowska, zaledwie kilka minut spaceru od pięknego molo w Orłowie. Tworzy ona swoistą enklawę pośród zieleni oraz elitarnych rezydencji, prestiżowych dzielnic jakimi bez wątpienia są Redłowo i Orłowo. Klimat, niepowtarzalna atmosfera, relaks, walory przyrodnicze, usytuowanie z dala od ulicznego zgiełku to tylko jedne z wielu atutów tego wyjątkowego miejsca...

Willa Ułańska to bardzo kameralna inwestycja, składająca się z zaledwie 16 eleganckich apartamentów, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Swoim przyszłym mieszkańcom zapewni poczucie pełnego komfortu w najlepszym stylu, dzięki wyjątkowej dbałości o detale oraz przemyślanym rozwiązaniom.

Zamysł architektoniczny Willi Ułańskiej opiera się na wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy i wkomponowaniu ich w elegancką ponadczasową bryłę budynku. Willa Ułańska oferować będzie najwyższe standardy mieszkania oraz prestiż i bezpieczeństwo. Każdy apartament wyposażymy w instalację alarmową oraz wideodomofon. W reprezentacyjnej recepcji przywita mieszkańców i gości zaufany konsjerż. Wszystkie mieszkania będą miały duże, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń, a przesuwne drzwi balkonowe pozwolą cieszyć się większym komfortem obcowania z naturą.

Klatki schodowe i części wspólne zostaną wykończone przy użyciu klasycznych, eleganckich materiałów takich jak granity indyjskie, szkło, stal nierdzewna, okładziny drewniane i ozdobne tapety. Nowoczesne cichobieżne windy dostępne także z garażu podziemnego zawiozą mieszkańców na poziom ich apartamentu.

Jednym z największych walorów Willi Ułańskiej jest jej wyjątkowa lokalizacja. Powstaje ona na skraju Krajobrazowego Rezerwatu Przyrody Kępa Redłowska, wtulona w otaczającą ją gęstwinę lasu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne