Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wzgórze Magellana - Gdańsk Morena - Castel - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera Castel

Domy w Gdańsku
Castel

Wzgórze Magellana Gdańsk Morena (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Wzgórze Magellana
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Wzgórze Magellana

Wzgórze Magellana

Gdańsk

Morena

Ferdynanda Magellana

  • gotowe do odbioru
  • od 29 do 130 m2
  • 4752 - 7929 PLN
  • 7 - 8
  • tak
  • naziemne w cenie 15 000 netto, podziemne w cenie od 20 000 netto
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych

O deweloperze

Castel Sp. z o.o.

ul. Abrahama 1 A

80-307 Gdańsk

wiecej o deweloperze Castel

Teren, na którym powstało Osiedle Wzgórze Magellana jest położony na wzgórzu morenowym otoczonym otuliną Trójmiejskiego Parku krajobrazowego. Mieszkańcy mogą podziwiać piękno natury, a z mieszkań na wyższych kondygnacjach dodatkowo malowniczą panoramę Gdańska oraz Zatokę Gdańską. To wyjątkowe osiedle jest położone bardzo blisko centrum a jednocześnie otoczone terenami leśnymi zapewniającymi ciszę i spokój oraz dające możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Dogodny dojazd do osiedla jest zarówno z Gdańska Wrzeszcza (przez Jaśkową Dolinę), jak i z obwodnicy Trójmiasta (poprzez ulicę Słowackiego i Kartuską). Bezpośrednie sąsiedztwo z Moreną zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej, medycznej oraz ekologicznych inwestycji komunikacyjnych w postaci Kolei Metropolitalnej oraz nowoczesnej linii tramwajowej, których oddanie planowane jest w 2015 r.

Teren Osiedla Wzgórze Magellana jest zagospodarowany zielenią z elementami małej architektury, ogrodzony i chroniony.

Mając na uwadze potrzeby przyszłych mieszkańców, rodzin z małymi dziećmi a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, wejścia do budynku zostały zaprojektowane bez schodów. Każda klatka schodowa została wyposażona w windy cichobieżne, przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne, zapewniające dostęp do wszystkich kondygnacji budynku. Hala garażowa spełnia parametry dla samochodów z instalacją LPG. Elewacje budynku na poziomie parteru są obłożone piaskowcem. Części wspólne budynku są wykończone granitem. Osiedle Wzgórze Magellana ma unikalny Klimat, prestiż oraz niepowtarzalny urok.

Lokalizacja budynku posiada bezpośrednią komunikację z centrum Wrzeszcza, a także wygodne połączenie z ul. Słowackiego, ul. Kartuską, ul. Jaśkowa Dolina oraz z Trójmiejską obwodnicą i lotniskiem.

Wychodząc naprzeciwko potrzebom rodzin z małymi dziećmi i osób niepełnosprawnych wejścia do budynku zaprojektowano bez schodów, parter dostępny jest z poziomu terenu. W każdej klatce schodowej znajdują się cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniające dostęp do wszystkich kondygnacji budynku.

Osiedle będzie ogrodzone, chronione oraz monitorowane.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne