Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa - Inpro - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Oliwa

Inwestycje dewelopera Inpro

Domy w Gdańsku
Inpro

Harmonia Oliwska Gdańsk Oliwa

Harmonia Oliwska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Harmonia Oliwska

Harmonia Oliwska

Gdańsk

Oliwa

Opacka

  • inwestycja w części zrealizowana,
    kolejny etap do 2018-06-30
  • od 51 do 114 m2
  • 7992 - 9504 PLN
  • 9
  • tak
  • hala garażowa
  • www.inpro.com.pl/harmonia-o...

O deweloperze

Inpro S.A.

ul. Opata Jacka Rybińskiego 8

80-320 Gdańsk

wiecej o deweloperze Inpro

Osiedle Harmonia Oliwska zlokalizowane u zbiegu ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z Parkiem Oliwskim, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek i spacery.

1 km od Harmonii Oliwskiej znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Piękne widoki można podziwiać ze Wzgórza Pachołek zlokalizowanego 1 km od inwestycji i w drodze do oliwskiego ZOO znajdującego się 2,5 km od osiedla.

W pierwszej linii zabudowy wzdłuż al. Grunwaldzkiej zaprojektowano kompleks biurowy Opacka Park składający się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych. Mieszkańcy osiedla oraz ich goście będą mieli swobodny dostęp do znajdujących się na parterze budynków Opacka Park lokali handlowo-usługowych i restauracji. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Tereny zielone i mała architektura będą nową przestrzenią miejską dla okolicznych mieszkańców.

Teren całej inwestycji będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony. Pod kompleksem biurowym zaplanowane są hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów. Całość inwestycji zaplanowano tak, aby maksymalnie zmniejszyć ruch pojazdów na terenie osiedla, dzięki czemu mieszkańcy i ich goście będą mogli cieszyć się klimatem "salonu miejskiego" na terenie Harmonii Oliwskiej.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne