Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Oliwski Park - Gdańsk Oliwa - Moderna - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Oliwa

Inwestycje dewelopera Moderna

Domy w Gdańsku
Moderna

Oliwski Park Gdańsk Oliwa

Oliwski Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Oliwski Park

Oliwski Park

Gdańsk

Oliwa

Opacka

  • 2019-06-30
  • od 47 do 142 m2
  • zapytaj dewelopera
  • 4
  • tak
  • w hali garażowej
  • oliwski-park.pl

O deweloperze

Moderna Holding sp. z o.o.

ul. Świętojańska 45/30

81-391 Gdynia

wiecej o deweloperze Moderna

Oliwa to dzielnica w której mieszkać chciałoby wiele osób, nie tylko ze względu na jej historię i zabytkową zabudowę, ale także zmiany jakie zaszły tutaj w ciągu kilku ostatnich lat. Powodują one, że żyje się tu piękniej i wygodniej. Poza oczywistymi atutami Oliwy, warto zaznaczyć rozwój gastronomii, dzięki czemu żyje się tu bardziej jak w dzielnicy centralnej. Sąsiedztwo, a nawet przenikanie się Parku Oliwskiego z inwestycją, sprawia że będzie to unikatowa inwestycja na mapie Trójmiasta.

Osiedle Oliwski Park składało się będzie z siedmiu trzy- i czterokondygnacyjnych budynków. Łącznie powstaną tu 102 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 47 do 142 m kw. Część budynków sąsiadować będzie z Parkiem Oliwskim, dokładnie z ogrodem japońskim. Znajdzie on przedłużenie na dziedzińcu między budynkami. W podziemnych halach zaprojektowane zostały miejsca postojowe.

Projekt inwestycji nawiązuje formą do willi miejskich. Elewacje wykończone będą naturalnym kamieniem i wielkoformatowymi płytami ceramicznymi, a balkony szklanymi balustradami. Wokół budynków nasadzone zostaną krzewy i wysokie drzewa, powstaną oświetlone alejki, które w naturalny sposób wkomponują się w parkowe otoczenie.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne