Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Hokejowa - Gdańsk Chełm - Pharma Trade Polska - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Chełm

Inwestycje dewelopera Pharma Trade Polska

Domy w Gdańsku
Pharma Trade Polska

Hokejowa Gdańsk Chełm (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Hokejowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Hokejowa

Hokejowa

Gdańsk

Chełm

Hokejowa

  • gotowe do odbioru
  • od 42 do 73 m2
  • 3920 - 4200 PLN
  • 4
  • tak
  • w hali garażowej w cenie 19 680 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.hokejowa.pl

O deweloperze

Pharma Trade Polska Sp. z o.o

ul. Żwirowa 12

05-092 Łomianki

wiecej o deweloperze Pharma Trade Polska

Osiedle Hokejowa, to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowej części Gdańska przy ulicy Hokejowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki komfort, a zarazem zwracających uwagę na cenę nieruchomości.

Ciekawie zaaranżowany czterokondygnacyjny budynek stanowią 84 doskonale zaprojektowane 1, 2 i 3 - pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach (od 29 do 73 m2). Do dyspozycji mieszkańców, oddana zostanie podziemna hala garażowa.

Budynek, jako wyposażony jest w nowoczesne cichobieżne windy firmy Schindler, łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową. Inwestor zapewnił również podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, tak aby ułatwiać codzienne życie mieszkańcom osiedla. W najbliższym otoczeniu Osiedla Hokejowa, z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, zaplanowane zostały również urokliwe alejki spacerowe.

Hokejowa, to doskonałe osiedle dla osób poszukujących pierwszego mieszkania, ale również dla rodzin szukających większego lokalu w korzystnej cenie.

Wszystkie mieszkania cechuje wyjątkowa funkcjonalność oraz układ zapewniający doświetlenie naturalnym światłem - rozwiązania tak ważne, dla większości osób poszukujących lokalu. Optymalnie zaplanowana przestrzeń umożliwia dogodną aranżację wnętrza i swobodne rozmieszczenie mebli.

Mieszkania w większości wyposażone są w balkony.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne