Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kamienica Janowska - Gdynia Cisowa - Targo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Cisowa

Inwestycje dewelopera Targo

Domy w Gdańsku
Targo

Kamienica Janowska Gdynia Cisowa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kamienica Janowska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kamienica Janowska

Kamienica Janowska

Gdynia

Cisowa

Janowska 48

  • 2011-02-28
  • od 33 do 70 m2
  • 4450 - 6300 PLN
  • 7
  • tak
  • podziemne w cenie 25 000 PLN, naziemne w cenie 5 000 PLN
  • www.targo.com.pl/deweloper....

O deweloperze

Targo S.A.

ul. Inżynierska 78

81-512 Gdynia

wiecej o deweloperze Targo

Niepowtarzalną szansą do zmiany starego mieszkania na nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne jest "Nowa Kamienica Janowska". Oferta skierowana jest w szczególności do tych osób, którym doskwierają niedogodności związane z mieszkaniem w kilkudziesięcioletnich budynkach (wymagających coraz częstszych napraw i remontów), a ceniących swoją dotychczasową dzielnicę.

Lokalizacja Kamienicy Janowskiej to szczególne miejsce na:

- dogodne położenie przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta,

- bliskość CENTRUM Gdyni,

- wygodne i szybkie zakupy w pobliskich Centrach Handlowych (niebawem - w planowanym nieopodal nowoczesnym centrum) a zarazem "leniwy" tryb życia w podmiejskiej, spokojnej dzielnicy i rozległe tereny rekreacyjne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W Kamienicy Janowskiej znajdują się mieszkania 1,2,3 i 4-pokojowe ( 32-71m2) z balkonami lub tarasami zielonymi na parterach, w podziemiu wygodne, przestronne i bezpieczne garaże oraz pomieszczenia piwniczne dobrze skomunikowane bezawaryjnymi, cichobieżnymi windami z każdą kondygnacją mieszkalną. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przewidziano ogrodzenie całego terenu.

Inwestor zastosował nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwią minimalizację kosztów eksploatacyjnych oraz sprawną administrację (dzięki np. zastosowaniu wysokiej sprawności urządzeń grzewczych i pomiarowych oraz wysokiej klasy materiałów izolacji cieplnej). Funkcjonalny układ pomieszczeń w połączeniu z elegancją wykończenia oraz dogodną lokalizacją sprawią, iż mieszkanie w Kamienicy Janowskiej będzie wyjątkowo szczęśliwym i spokojnym czasem w życiu przyszłych mieszkańców.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne