Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Orłowska Bryza - Gdynia Orłowo - Targo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Targo

Domy w Gdańsku
Targo

Orłowska Bryza Gdynia Orłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Orłowska Bryza
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Orłowska Bryza

Orłowska Bryza

Gdynia

Orłowo

Świerkowa 32

  • gotowe do odbioru
  • od 69 do 128 m2
  • 6400 - 11850 PLN
  • 6
  • tak
  • podziemne w cenie 25 000 - 29 000 PLN
  • www.targo.com.pl/deweloper....

O deweloperze

Targo S.A.

ul. Inżynierska 78

81-512 Gdynia

wiecej o deweloperze Targo

Niewielki, ale komfortowy zespół 5-ciu modernistycznych budynków powstał w Gdyni Orłowie przy zbiegu ul. Świerkowej i Orłowskiej. Tak samo blisko stąd nad brzeg morza, jak i do handlowego centrum miasta. Orłowo ? prestiżowa dzielnica Gdyni, to wymarzona lokalizacja, pomiędzy pasem nadmorskich atrakcji, a leśnym kompleksem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego:

- 700 m w dół, zieloną aleją ulicy Orłowskiej: molo, plaża, bulwar spacerowy i park Królowej Marysieńki; najnowocześniejszy zespół rehabilitacji w Hotelu Kuracyjnym?);

- 7 minut spacerem "w górę" Orłowa ? las ? teren rowerowych, spacerowych i narciarskich uciech;

- W najbliższym sąsiedztwie: Centrum Handlowe KLIF, szkoły: podstawowa, prywatna muzyczna, liceum plastyczne; główne linie autobusowe Trójmiasta, przystanek kolejki SKM.

Cztery 3-piętrowe kamienice i 5-piętrowy apartamentowiec tworzą nowoczesny kompleks Orłowskiej Bryzy. Atrialna zabudowa ze starannie urządzonym dziedzińcem wewnętrznym, zaciszną altaną ogrodową wytyczają zamkniętą przestrzeń dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu, chroniącą prywatność mieszkańców. Starannie dobrana ? zielona szata? ? piaskowo-srebrne trawy, złocistopomarańczowe rokitniki i karłowate sosny, podkreślają nadmorski charakter i klimat osiedla.

Architektura całego kwartału mieszkalnego, jak i samych budynków nawiązuje do modernistycznych i postmodernistycznych tradycji gdyńskiego budownictwa, umiejętnie łącząc tradycję i nowoczesność.

W 4 kamienicach znajduje się po 12 lokali ( 50m2 ? 90m2) dla zapewnienia kameralnej, sąsiedzkiej atmosfery; w podziemiu: wygodny, przestronny i bezpieczny garaż oraz pomieszczenia piwniczne, dobrze skomunikowane cichymi windami z każdym budynkiem. Ciepłe, pełne dyskretnej elegancji halle i klatki schodowe prowadzą do mieszkań. W narożnym ?apartamentowcu? na parterze lokale do swobodnej aranżacji z wejściem od ulicy Świerkowej, a wyżej - większe jednopoziomowe mieszkania, o podwyższonym standardzie, z czytelnym układem przestrzennych, otwartych wnętrz, bez zbędnych podziałów, z dużymi przeszkleniami ?w dobrym lekkim stylu - wymarzone miejsce do mieszkania i pewna gwarantowana inwestycja.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne