Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kamienica Królewska Chrobrego - Gdańsk Wrzeszcz - Eko - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Inwestycje dewelopera Eko

Domy w Gdańsku
Eko

Kamienica Królewska Chrobrego Gdańsk Wrzeszcz (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kamienica Królewska Chrobrego
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kamienica Królewska Chrobrego

Kamienica Królewska Chrobrego

Gdańsk

Wrzeszcz

Bolesława Chrobrego 38a

  • gotowe do odbioru
  • od 51 do 53 m2
  • 5700 - 5950 PLN
  • 5
  • tak
  • w hali garażowej w cenie 24 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.pbeko.com.pl/doc_krolew...

O deweloperze

PB Eko Sp. z o.o.

ul. Kartuska 278

80-125 Gdańsk

wiecej o deweloperze Eko

Kamienica Królewska Chrobrego to nowoczesny budynek wielorodzinny, dwuklatkowy, o pięciu kondygnacjach. Architektura kompleksu Kamienica Królewska Chrobrego to nowoczesny minimalizm, przestrzeń dla ludzi aktywnych, ceniących wysublimowaną estetykę.

Kamienica Królewska Chrobrego to 64 mieszkania o mocno zróżnicowanych metrażach - od 41 do 96 m2. We wszystkich mieszkaniach zaplanowano balkony oraz tarasy (dla ostatniej kondygnacji). Mieszkańcy parteru będą cieszyć się trawiastymi tarasami ogrodowymi. W podziemiach zlokalizowany jest garaż z 77 miejscami parkingowymi. Zaprojektowane dźwigi osobowe - od parkingu do piątego pietra - umożliwiają dostęp osobom niepełnosprawnym do wszystkich mieszkań niezależnie od wybranej kondygnacji.

Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Chrobrego w Gdańsku Wrzeszczu. Teren leży na granicy centralnych, bogatych w infrastrukturę, dzielnic miasta. Dojazd do centrum z ulicy Chrobrego jest prosty i szybki. Pomimo śródmiejskiego charakteru - z osiedla jest tylko krok do parków, zieleńców i terenów rekreacyjno-sportowych. Największym atutem jest położenie obiektu, wewnątrz istniejącej już zabudowy ulic Chrobrego oraz Kościuszki, co dodatkowo skutecznie izoluje budynek od ulicznego hałasu.

Łatwy i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 300 metrów od budynku. Układ ulic dojazdowych umożliwia szybką komunikację samochodem w kierunku centrum, nadmorskiej plaży oraz pobliskich centrów handlowych. W odległości 400 metrów jest zaprojektowana nowa droga ekspresowa, łącząca budowany stadion z ulicą Słowackiego oraz obwodnicy Trójmiasta.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne