Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Słoneczna Dolina - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - Eko - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera Eko

Domy w Gdańsku
Eko

Słoneczna Dolina Gdańsk Ujeścisko Łostowice (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Słoneczna Dolina
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Słoneczna Dolina

Słoneczna Dolina

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Ujeścisko

  • gotowe do odbioru
  • od 69 do 117 m2
  • 4460 - 5700 PLN
  • 4
  • tak
  • naziemne w cenie 7 500 PLN, garaż w cenie 1450 PLN za mkw
  • www.pbeko.com.pl/doc_11.html

O deweloperze

PB Eko Sp. z o.o.

ul. Kartuska 278

80-125 Gdańsk

wiecej o deweloperze Eko

Słoneczna Dolina to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w obrębie centralnie położonej dzielnicy Gdańsk Łostowice-Ujeścisko. Zespół mieszkaniowy Słoneczna Dolina powstał w latach 2001 - 2006 i obecnie dysponuje pełną infrastrukturą miejską (sieć handlowo-usługowa, szkoły, przedszkola, łatwy dostęp do środków transportu publicznego). Malowniczo położone małe osiedle mieszkaniowe, w odległości około 150 m od ulicy Kartuskiej, w kotlinie otoczonej wzgórzami morenowymi, które zapewniają ciszę i spokój. Dojazd do Starówki zajmuje zaledwie 5 minut. Niedaleko osiedla jest centrum usługowo-handlowe Carrefour. Osiedle składać się będzie z 7 budynków wielorodzinnych wraz z małą architekturą i terenami zielonymi.

Budynki są korzystnie ustawione względem stron świata, balkony od strony południowo-zachodniej, indywidualne garaże znajdują się na poziomie piwnic. Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, według własnych potrzeb lokatora. Oferujemy naszym Klientom pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów hipotecznych w bankach, z którymi ściśle współpracujemy. I - III etap osiedla Słoneczna Dolina - został już zrealizowany.

Na obecnym etapie realizowany jest już ostatni budynek na osiedlu mieszkaniowym "Słoneczna Dolina", który będzie położony na działce o powierzchni 5.700 m2 w znacznej odległości od pozostałych - już istniejących - budynków zespołu mieszkaniowego. W czterokodygnacyjnym budynku zaplanowano 64 mieszkania od jednopokojowych po trzypokojowe. Do dyspozycji mieszkańców będą 23 garaże indywidualne zlokalizowane w kondygnacji piwnicznej oraz 41 zewnętrznych miejsc parkingowych. Budynek zostanie wykonany według najwyższych standardów poczynając od pokrycia dachu wysokojakościową dachówką, po wykonanie kondygnacji z bloczków ceramicznych typu "protherm", a teren ogrodzony z bramą wjazdową sterowaną pilotem.

Na przyszłych mieszkańców czeka szeroki wybór mieszkań zarówno pod kątem możliwości wyboru powierzchni, jak również rozwiązań projektowych. Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz według własnych potrzeb oraz wymagań. Wykończenie w tak zwanym standardzie deweloperskim. Mieszkania będą stanowić własność hipoteczną, a przyszły zarząd będzie się organizował w formie wspólnoty mieszkaniowej.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne