Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Mały Port - Gdańsk Osowa - Pomorskie Domy - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Osowa

Inwestycje dewelopera Pomorskie Domy

Domy w Gdańsku
Pomorskie Domy

Mały Port Gdańsk Osowa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Mały Port
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Mały Port

Mały Port

Gdańsk

Osowa

Victorii

  • 2015-12-31
  • od 35 do 60 m2
  • 5300 PLN
  • 4
  • tak
  • zewnętrzne
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.maly-port.pl

O deweloperze

Pomorskie Domy

Trakt św. Wojciecha 29

80-044 Gdańsk

wiecej o deweloperze Pomorskie Domy

Mały Port to nowa kameralna inwestycja w sercu gdańskiej Osowej. To niewielki budynek o wyjątkowo rodzinnym charakterze ? na czterech kondygnacjach powstanie zaledwie 12 wygodnych, doskonale zaprojektowanych mieszkań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - w ofercie dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe o najpopularniejszych dziś na rynku mieszkaniowym powierzchniach - od 35 do 60 m2. Każde z nich - wyjątkowo przestronne, ustawne i łatwe w aranżacji.

Wszystkie lokale wyposażone będą w duże balkony lub tarasy, a do każdego z mieszkań parterowych przypisany zostanie urokliwy zielony ogród. W ramach inwestycji powstanie 12 komórek lokatorskich oraz 12 miejsc parkingowych (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań).

Na uwagę zasługuje wyjątkowa architektura projektu - prosta, a jednocześnie niezwykle ciekawa bryła budynku, doskonale wpisuje się w charakter tutejszej zabudowy. Ściana frontowa ozdobiona zostanie szlachetnym drewnem, wyraźnie kontrastującym z jasnym kolorem elewacji. Szczególny charakter mieć będą także części wspólne inwestycji - zaprojektowane ze smakiem, w subtelnych kolorach, podkreślą wyjątkową urodę projektu.

Mały Port to solidna inwestycja - przygotowana przez sprawdzone ekipy budowlane, wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Nadzór nad realizacją sprawuje doświadczony inwestor - Pomorskie Domy. Zapewni to prawidłowy przebieg całego procesu budowlanego.

Mały Port doskonale wpisuje się w charakter Osowej - miejsca pełnego zieleni, bezpiecznego i przyjaznego nowym mieszkańcom. Ta gdańska dzielnica rozwija się w ostatnich latach niezwykle dynamicznie. Od wielu lat znakomicie funkcjonuje tu już rozbudowana infrastruktura - sklepy, szkoły, zaplecze usługowe i liczne miejsca wypoczynku. Bezpośrednie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewnia dobrą komunikację z resztą aglomeracji, a dwa pobliskie jeziora i park krajobrazowy z pewnością docenią amatorzy aktywnego wypoczynku.

Oferta wszystkich mieszkań inwestycji Mały Port dostępna jest w ramach rządowego programu zakupu mieszkań: "Mieszkania dla Młodych".

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne