Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nadmorskie Kamienice - Gdańsk Brzeźno - Vesta - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Brzeźno

Inwestycje dewelopera Vesta

Domy w Gdańsku
Vesta

Nadmorskie Kamienice Gdańsk Brzeźno (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Nadmorskie Kamienice
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Nadmorskie Kamienice

Nadmorskie Kamienice

Gdańsk

Brzeźno

Iwo Galla

  • gotowe do odbioru
  • od 34 do 120 m2
  • 5000 - 8900 PLN
  • 3
  • tak
  • w hali garazowej oraz zewnętrzne
  • www.nadmorskiekamienice.pl

O deweloperze

Vesta Grupa Inwestycyjna sp. j.

ul. Bruskiego 2A/12

80-041 Gdańsk

wiecej o deweloperze Vesta

Nadmorskie Kamienice to kompleks 5 budynków wielorodzinnych w niskiej, kameralnej zabudowie połączonych ze sobą halą garażową. Głównym wyznacznikiem w projekcie było wykorzystanie architektury zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej, która usatysfakcjonuje wszystkie pokolenia mieszkańców.

Do dyzpozycji lokatorów zaprojektowalismy mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe z ogródkami, tarasami dachowymi, mieszkania dwupoziomowe, z dodatkowym poddaszem w zależności od potrzeb Klientów.

Mieszkania te, dzięki swojej przestronności, pozwolą uciec od zgiełku oraz zapewnią odrobinę luksusu. Całości dopełniają okna o strukturze drewna, drzwi antywłamaniowe, na balkonach i tarasach balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, które powoduje, że mieszkania są bardziej doświetlone. Inwestycja składać się będzie z mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni od 34 do 118m2, z możliwością stworzenia własnego projektu aranżacji przy profesjonalnym doradztwie architekta wnętrz oraz wykończenia pod klucz.

Wszystkie mieszkania, bez względu na metraż, mają przemyślany rozkład, który zapewni mieszkańcom funcjonalność i wygodę. Kameralna zabudowa pięciu komfortowych budynków z elementami elewacji w kolorze piaskowca, w otoczeniu zieleni tworzy miejsce z prestiżem i elegancją.

Naszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom Nadmorskich Kamienic komfortowych, bezpiecznych warunków zamieszkania oraz radości przebywania w tym miejscu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne