Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Oficerska 21 - Gdynia Orłowo - Starnawska.pl Nieruchomości - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Starnawska.pl Nieruchomości

Domy w Gdańsku
Starnawska.pl Nieruchomości

Oficerska 21 Gdynia Orłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Oficerska 21
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Oficerska 21

Oficerska 21

Gdynia

Orłowo

Ofierska 21

  • 2015-12-31
  • od 63 do 83 m2
  • 7900 - 9100 PLN
  • 3
  • tak
  • w hali garażowej
  • starnawska.pl/inwestycje/zo...

O deweloperze

Starnawska.pl Nieruchomości

ul. Bytomska 14/1

81-509 Gdynia

wiecej o deweloperze Starnawska.pl Nieruchomości

"Oficerska 21" to lokalizacja doskonała - pozwalająca na zachowanie harmonii pomiędzy aktywnym życiem miejskim a dającą spokój i komfort bliskością przyrody. Inwestycja położona w jednej z najpiękniejszych, najbardziej zielonych części Gdyni Orłowa. Naturalne walory, którymi niewątpliwe są tereny leśne graniczące z inwestycją czynią tę lokalizację wyjątkową . Okolica niezwykle spokojna, z dala od zgiełku głównych arterii i gwaru turystów, pozwalająca cieszyć się ciszą i urokami pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Bezpośrednie sąsiedztwo zdominowane jest przez zabudowę jednorodzinną oraz niską, typowo kameralną zabudowę wielorodzinną.

Inwestycja "Oficerska 21" to niezwykle kameralny, 6 mieszkaniowy budynek zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Architektura nawiązująca do gdyńskich tradycji modernistycznych oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to gwarancja jakości i ponadczasowej elegancji. Prosta forma budynku została ozdobiona elementami szkła oraz dużymi, dobrze nasłonecznionymi tarasami. Do mieszkań na parterze przynależeć będą dodatkowo ogródki. Budynek wyposażony będzie w halę garażową z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, które zostały wliczone w cenę poszczególnych mieszkań. Dbałość o każdy szczegół zarówno na etapie projektu jak i budowy to główna zasada wg. której rodzi się ten projekt. Oferujemy mieszkania w dwóch podstawowych układach - 3 i 4 pokojowych ( 63 m2 i 86 m2), niemniej istnieje możliwość łączenia i podziału poszczególnych powierzchni , dzięki czemu możemy zaoferować dopasowaną do potrzeb klienta przestrzeń. Proponując alternatywne podziały możemy zaoferować np. przestronny 151 m2 apartament lub mieszkanie w układzie 2 pokojowym o metrażu 53 m2.

Opis lokalizacji Lokalizacja niezwykle atrakcyjna pod względem komunikacyjnym jak i bliskości terenów rekreacyjnych. Dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. 10 min pieszo do SKM, 10 min do przystanku autobusowego skupiającego liczne połączenia pozwalają na swobodne przemieszczanie się komunikacją miejską w każdym kierunku Trójmiasta. 20 min pieszo do molo, 15 min do CH Klif, 15 min do stajni konnej i strzelnicy golfowej na Kolibkach.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne