Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Ogrody Diany - Gdańsk Osowa - RAI - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Osowa

Inwestycje dewelopera RAI

Domy w Gdańsku
RAI

Ogrody Diany Gdańsk Osowa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Ogrody Diany
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Ogrody Diany

Ogrody Diany

Gdańsk

Osowa

Koziorożca

O deweloperze

Przedsięborstwo Budowlane RAI

ul.Koziorożca 21

80-299 Gdańsk

wiecej o deweloperze RAI

Osiedle Ogrody Diany to doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania o niepowtarzalnym charakterze. Nowo powstająca inwestycja w Gdańsku Osowej przy ul. Koziorożca i Diany będzie składać się z piętnastu budynków przeznaczonych zarówno dla rodzin jak i osób samotnych, które mogą zamieszkać w komfortowych mieszkaniach o optymalnym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji duże tarasy z ogrodami lub balkony.

Osiedle zostanie kompleksowo zagospodarowane. Zieleń, obiekty małej architektury oraz ogólnodostępne miejsca postojowe spełnią wysokie wymagania mieszkańców. Dodatkowym atutem i miejscem wypoczynku dla każdego będzie park, który powstanie w niedalekiej przyszłości.

Obecnie powstaje kolejny budynek mieszkalny przy ul. Koziorożca 57.

Architektura budynku została pomyślana w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom pełną intymność. Zagospodarowane terenu oryginalnymi elementami małej architektury zachęcać będzie do odpoczynku w promieniach słońca.

W budynku Ogrody Diany znajduje się 51 mieszkań z dużymi balkonami (od 5 do 30 m2) lub ogródkami. W części podziemnej budynku jest hala garażowa, a w niej 34 miejsca postojowe i 51 piwnic. Mieszkania w budynku są dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 41 do 74 m2.

W pobliżu powstającego budynku jest dobrze rozwinięta infrastruktura: szkoła, przedszkola, sklepy, restauracja oraz rozwijające się zaplecze rekreacyjno-sportowe (korty tenisowe i tereny zielone) . Aktualnie, w niedalekiej odległości, powstaje Pomorska Kolej Metropolitalna, która umożliwi niezmotoryzowanym dostęp do pozostałych części Trójmiasta.

Amatorzy spokoju i obcowania z natura docenią bliskość jeziora Wysockiego oraz pobliskich lasów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne