Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Orłowska Riwiera - Gdynia Orłowo - Myoni - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Myoni

Domy w Gdańsku
Myoni

Orłowska Riwiera Gdynia Orłowo (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Orłowska Riwiera
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Orłowska Riwiera

Orłowska Riwiera

Gdynia

Orłowo

Orłowska

  • 2010-12-31
  • od 41 do 160 m2
  • 16500 - 24000 PLN
  • 1 - 3
  • tak
  • podziemne w cenie 25 000 - 35 000 PLN, naziemne w cenie 15 000 PLN

O deweloperze

Myoni Sp. z o.o.

ul. Chocimska 14

00-791 Warszawa

wiecej o deweloperze Myoni

Inwestycja Orłowska Riwiera powstaje w Gdyni-Orłowie, jednym z najpiękniejszych nadmorskich zakątków polskiego wybrzeża. Tym, co ją wyróżnia spośród innych inwestycji, jest wyjątkowa lokalizacja - apartamenty powstają w odległości zaledwie 70 m od linii brzegowej morza, tuż przy niezwykle urokliwym orłowskim molo oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Klifu Orłowskiego. Czyż może być coś piękniejszego od wypoczynku na tarasie własnego apartamentu z widokiem na morze i jego relaksujący szum w tle. Dzięki nam możesz mieć to wszystko!

Orłowska Riwiera to kameralny kompleks budynków, w których zaprojektowano jedynie 39 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 39 do 160 mkw. Do każdego apartamentu przynależny jest ogródek lub taras. Budynki całego zespołu charakteryzować się będą elegancką, nowoczesną architekturą, doskonale komponującą się z nadmorskim krajobrazem. Do wykonania budynków zostaną użyte wysokiej jakości materiały pochodzące od najlepszych producentów. Części wspólne będą wykończone drewnem egzotycznym (garapa), szkłem oraz płytami ceramicznymi. Stolarka okienna będzie wykonana z drewna sosnowego. Tarasy i galerie łączące poszczególne budynki również zostaną pokryte drewnem egzotycznym i zabezpieczone stalowymi balustradami wypełnionymi szkłem lub metalową siatką. Istotnym elementem wystroju tarasów i galerii będą drewnane pergole.

W budynkach zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne i teletechniczne, które każdemu ułatwią życie. Przykładem może być klimatyzacja, będąca w standardzie każdego apartamentu lub wideo- domofony. Budynek będzie również wyposażony w cichobieżne windy. Całodobowa ochrona oraz monitoring osiedla zapewnią mieszkańcom osiedla poczucie całkowitego bezpieczeństwa. W przestronnym holu jednego z budynków przeznaczone jest miejsce na ogólną recepcję.

Gdy pogoda nie będzie zachęcać do spacerów, proponujemy skorzystać z niewielkiego kompleksu rekreacyjnego, zlokalizowanego na terenie inwestycji i dostępnego wyłącznie dla jej mieszkańców. Będzie tam basen oraz jacuzzi. Planujemy równiez wypożyczalnię i przechowalnię sprzętu sportowego. Wszystko to będzie zlokalizowane w podziemiu jednego z budynku, skąd będzie wspaniały widok na rzekę Kaczą i niezwykle malowniczą o każdej porze roku skarpę Klifu Orłowskiego.

W naszej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów apartamenty o powierzchniach od 39 do 160 mkw. Każdy z nich posiadać będzie ogródek (mieszkania na parterze) lub przestronny taras (mieszkania na wyższych kondygnacjach). Większość apartamentów zaprojektowano jako dwupoziomowe- na dole część nocna, na górze część livingowo- wypoczynkowa ze wspaniałym widokiem na Zatokę. Do standardu zaliczać się będzie klimatycja w salonie każdego lokalu. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze. Standardowo jest to już wliczone w cenę lokalu.

Lokale w naszej inwestycji będą oddawane w stanie deweloperskim, jednakże na życzenie Klienta możemy wykończyć mieszkanie "pod klucz". Będą to kompleksowo zaprojektowane wnętrza, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Każdy detal w Orłowskiej Riwierze zostanie niezwykle starannie dobrany, aby całość posiadała indywidualny i nietuzinkowy charakter.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne