Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Columbus - Gdynia Witomino - BMC - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Witomino

Inwestycje dewelopera BMC

Domy w Gdańsku
BMC

Columbus Gdynia Witomino (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Columbus
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Columbus

Columbus

Gdynia

Witomino

Konwaliowa 3c

 • gotowe do odbioru
 • od 40 do 110 m2
 • 4717 - 6233 PLN
 • 6
 • tak
 • w cenie od 10 000 do 30 000 PLN
 • www.bmc.gda.pl/columbus

O deweloperze

BMC Sp. z o.o.

ul. Minerwy 11

80-299 Gdańsk

 • Biuro sprzedaży
  Centrum Kwiatkowskiego (I Piętro)
  ul. 10 lutego 16
  81-364 Gdynia
 • 58 7831770
 • (58) 742 10 92
 • www.bmc.gda.pl
wiecej o deweloperze BMC

Columbus to idealna propozycja dla tych, którzy cenią spokój, a jednocześnie, nie chcą rezygnować z wygodnej miejskiej infrastruktury. Na gdyńskim osiedlu Witomino powstaje wyjątkowy budynek mieszkalny. Niebanalna architektura, nawiązująca do modernistycznego charakteru Gdyni, doskonała lokalizacja, piękne mieszkania. Deweloper BMC po raz kolejny buduje Wasze marzenia.

Columbus to budynek zaprojektowany z niezwykłą dbałością o detale. Wykonany zostanie z wysokiej klasy materiałów. Drewno nadada fasadzie wyjątkowego, eleganckiego charakteru.

W budynku Columbus przewidziano mieszkania o wymiarach od 32 do 140 mkw. Każde wyposażone w przestronny taras lub balkon. Z apartamentów położonych na wyższych kondygnacjach rozpościera się widok na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni lub Trójmiejski Park Krajobrazowy. Naturalnym przedłużeniem mieszkań parterowych będą zaciszne i przytulne ogrody.

Columbus Witomino, który powita Was na pokładzie w trzecim kwartale 2013 roku, został zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie. Wszystkie miejsca parkingowe znajdujące się w przestronnej hali garażowej wzbogacono o praktyczny boks na akcesoria. Cichobieżne windy zapewnią sprawną komunikację pomiędzy kondygnacjami, a wysoki standard części wspólnych zagwarantują świetnej jakości materiały wykończeniowe. Nowatorski projekt architektoniczny pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych pomysłów aranżacyjnych. Bezpieczeństwo zapewnią solidne drzwi antywłamaniowe, a dla większego komfortu mieszkańców, teren osiedla zostanie ogrodzony.

Sąsiedztwo przyrody a jednocześnie bliskość miasta. Bogata infrastruktura, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, szybki dostęp do głównych arterii. To tylko nieliczne z zalet Columbusa, usytuowanego w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Gdyni, nowoczesnego miasta pełnego możliwości, uchodzącego za jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce.

Oto Columbus. Nowe miejsce do życia. Twoje miejsce.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne