Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wiktorii - Gdańsk Osowa - BMC - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Osowa

Inwestycje dewelopera BMC

Domy w Gdańsku
BMC

Wiktorii Gdańsk Osowa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Wiktorii
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Wiktorii

Wiktorii

Gdańsk

Osowa

Viktorii

 • 2011-09-30
 • od 37 do 65 m2
 • 4786 - 5424 PLN
 • 4
 • tak
 • podziemne
 • www.bmc.gda.pl

O deweloperze

BMC Sp. z o.o.

ul. Minerwy 11

80-299 Gdańsk

 • Biuro sprzedaży
  Centrum Kwiatkowskiego (I Piętro)
  ul. 10 lutego 16
  81-364 Gdynia
 • 58 7831770
 • (58) 742 10 92
 • www.bmc.gda.pl
wiecej o deweloperze BMC

Osiedle Wiktorii to zupełnie nowa propozycja na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Położona w zacisznej dzielnicy Gdańska - Osowej stanowi doskonałą alternatywę dla miejskiego gwaru i ciasnych, stłoczonych na małej przestrzeni, inwestycji w centrum miasta.

Znakomicie zaprojektowane trzy czterokondygnacyjne budynki usytuowane są u zbiegu ulic Koziorożca i Victorii. Od ulicy Wodnika - głównej arterii komunikacyjnej tej dzielnicy - dzieli je zaledwie kilkaset metrów. Blisko stąd także do ul. Kielnieńskiej, którą bardzo łatwo dostać się do Chwaszczyna, a sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy to gwarancja szybkiego dojazdu zarówno do centrum Gdańska i Gdyni, jak i przyjemnej podróży na Półwysep Helski. Już wkrótce do centrum miasta dostać się będzie stąd można także koleją metropolitalną.

Doskonałe otoczenie osiedla - bezpieczny plac zabaw na terenie oddalonego zaledwie o kilkaset metrów parku, bogata zieleń i dostępność głównych szlaków komunikacyjnych gwarantują spokój i wygodę wszystkim jego mieszkańcom.

Osiedle Wiktorii to czterdzieści dwa lokale mieszkalne o najpopularniejszych dziś na rynku nieruchomości powierzchniach: 37 m2, 48 m2 i 58 m2. W ofercie dostępne są także przestronne 62 i 65-metrowe mieszkania poddaszowe. Do każdego z nich przypisany jest duży taras. Z kolei do każdego z mieszkań parterowych przynależy piękny zielony ogród - nawet do 298 m2.

Dla wymagających - prawdziwa gratka! Możliwość łączenia mieszkań! Dzięki temu zamieszkać można nawet w 130-metrowym lokalu!

Każde z miejsc postojowych w halach garażowych wzbogaciliśmy dodatkowo o boks na akcesoria samochodowe, a łatwą komunikację między piętrami zapewnią cichobieżne windy (w budynkach B i C). Dla bezpieczeństwa mieszkańców lokale wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, a mieszkania parterowe także w rolety zabezpieczające w otworach okiennych (na życzenie klienta za dodatkową opłatą). Ciepło i komfort dla wszystkich budynków zapewni energooszczędna kotłownia.

W trosce o wygodę mieszkańców Osiedla Wiktorii zadbaliśmy także o jego otoczenie. Nie zabraknie tu pięknej zieleni i bogatych nasadzeń. Amatorów długich spacerów skusi zapewne bliskie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Jeziora Wysockiego. Na zakupy można się udać do jednego z licznych centrów handlowych zlokalizowanych na terenie dzielnicy Osowa, bogatej także we wszelkie niezbędne elementy infrastruktury mieszkaniowej - szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia.

Osiedle Wiktorii, które oddamy do Państwa dyspozycji we wrześniu 2011 roku, powstanie jednoetapowo - tak, by każdy z jego mieszkańców mógł od razu cieszyć się spokojem i ciszą. Osiedle Wiktorii spełnia wszystkie kryteria rządowego programu "Rodzina na swoim".

Osiedle Wiktorii. Budujemy je dla Ciebie. Budujemy twoje marzenia.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne