Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kamieniczki Królewskie - Sopot Wyścigi - BMC - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje dewelopera BMC

Domy w Gdańsku
BMC

Kamieniczki Królewskie Sopot Wyścigi (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kamieniczki Królewskie
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kamieniczki Królewskie

Kamieniczki Królewskie

Sopot

Wyścigi

Władysława Łokietka

 • od 2016-04-30 do 2016-12-31
 • od 33 do 75 m2
 • 8500 - 13000 PLN
 • 3
 • tak
 • w hali garażowej w cenie 25 000 PLN
 • www.bmc.gda.pl

O deweloperze

BMC Sp. z o.o.

ul. Minerwy 11

80-299 Gdańsk

 • Biuro sprzedaży
  Centrum Kwiatkowskiego (I Piętro)
  ul. 10 lutego 16
  81-364 Gdynia
 • 58 7831770
 • (58) 742 10 92
 • www.bmc.gda.pl
wiecej o deweloperze BMC

Kamieniczki Królewskie - to kameralna inwestycja, która powstaje przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie. Tworzą ją trzy szykowne i eleganckie kamienice: Szafirowa, Platynowa i Rubinowa.

Kamieniczki położone są nieco na uboczu miasta, w jego zielonej, zacisznej części, ale jednocześnie blisko centrum nadmorskiego kurortu. Od plaży dzieli je jedynie 500 m, a do słynnego Molo można stąd dotrzeć podczas 20 min spaceru. Dodatkową atrakcją lokalizacyjną inwestycji są nowopowstające Sopockie Błonia - zielony kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budynków. Teren Sopockich Błoni podaruje mieszkańcom kamieniczek możliwość wypoczynku wśród natury, aktywnego relaksu na świeżym powietrzu, czy długich spacerów w towarzystwie kojących widoków przyrody.

Wszystkie trzy nieruchomości nawiązują stylem do dawnych kamienic sopockich - klasycznie pięknych budowli, będących wyznacznikiem elegancji i smaku. Do wszystkich lokali przynależą pokaźne, przeszklone balkony bądź tarasy, a do mieszkań parterowych przestronne, urokliwe ogródki.

To, co czyni Kamieniczki Królewskie wartymi uwagi, to także kameralność inwestycji. W Kamieniczce Szafirowej mieści się zaledwie piętnaście mieszkań, w Platynowej siedemnaście, a w Rubinowej dwadzieścia jeden lokali. W ofercie znajdują się mieszkania w kombinacjach dwu i trzy pokojowych, o powierzchniach od 33 m2 do 75 m2. Ich ciekawe rozkłady oraz dobre doświetlenie, pozwalają na funkcjonalną i przytulną aranżację wnętrz.

Nie bez powodu dla sopockiej inwestycji wybrano nazwę "Królewskie Kamieniczki". Zachwycająco piękna lokalizacja budynków, w połączeniu z architektoniczną elegancją i bardzo wysoką jakością wykonania, pozwolą poczuć się w sopockich kamieniczkach prawdziwie po królewsku - komfortowo, wygodnie, bezpiecznie i luksusowo.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne